7 Days to Die

7 Days to Die

Pobierz grę7 Days to Die atrakcyjna sandboksowa strzelanka, która łączy w sobie pełen zombiaków, postapokaliptyczny klimat wraz z elementami survivalowymi. Akcja walki toczy się w świecie o otwartej strukturze, na skutek czemu możliwe jest anihilacja praktycznie każdego elementu z otoczenia.
Chcesz odwiedzić błękitna planeta pełen zombiaków? Pobierz 7 Days to Die download, gra przeznaczona na PC Windows to FPS sandboksowy, który jest debiutanckim planem amerykańskiego studia The Fun Pimps Entertainment. Akcja walki toczy się w niedalekiej przyszłości, na przestrzeni gdy rozpoczęta w 2034 roku wojna atomowa doprowadziła do praktycznie kompletnej zagłady ludzkiej cywilizacji. Co gorsza, asertywność większa część ocalałej populacji widnieje zarażona śmiercionośnym wirusem, który zabija w ciągu siedmiu dni. Kolejno każdego, kto pozostał zarażony śmiercionośnym wirusem przeobraża nosicieli w zombie.

7 Days to Die – trailer gry

Gracze mają możliwość wcielenia się w jednego z garstki bez ustanku zdrowych ludzi, którzy doświadczają przeżyć w amerykańskim hrabstwie Navezgane. Warto wiedzieć, iż nazwa ta w języku Apaczów nie oznacza nic innego jak zabójcę potworów. To właśnie tym po największej części się zajmujemy. Pobierz 7 Days to Die download, ponieważ jest to rozrywka osadzona w świecie o otwartej strukturze, który daleko składa się z voxeli. Należy mieć świadomość, iż rozrywka umożliwia destrukcję zdecydowanej większości elementów otoczenia, w oparciu o prężnie rozbudowany silnik cielesny. To właśnie on widnieje odpowiedzialny za obliczenia siły poszczególnych obiektów.

Niewątpliwą wartością wspomnianej produkcji jest duża różnorodność lokacji. Mamy alternatywa zwiedzania między innymi miast a lasów, a także pustyń a gór. Godny pochwały jest dodatkowo fakt, iż gracze mają prawo wejść bezpośrednio do każdego napotkanego na swojej drodze budynku. Świat tej doskonałej gry zamieszkują nie tylko wspomniane zombiaki. Bardzo często dodatkowo przyjdzie nam się zmierzyć z mutantami, jak również niebezpiecznym zagrożeniem są w walce także głód oraz chęć. To wszystko wymusza na graczu gromadzenie odpowiedniego prowiantu. Przeżycie ułatwia specjalny architektura rzemiosła. W ramach niego gracze zbierają surowce oraz konstruują z nich nowe przydatne przedmioty. Wszystko to w grze zostało zrealizowane w bardzo intuicyjny sposób. Z tego powodu nie trzeba przeglądać sieciowych poradników aby znaleźć asystent.

Ciekawostką jest fakt, iż pojawiła się także opcja remontowania, a także ulepszania istniejących aktualnie budynków. Rozgrywkę zdecydowanie wzbogacają liczne elementy RPG, które pozwalają na rozwijanie umiejętności naszego bohatera. W grze na PC Windows nie zabrakło także wątku fabularnego. Rozgrywka została wyposażona także w specjalny architektura, który dopasowuje kolejne początki opowieści bezpośrednio do naszych poczynań. Tym samym sprawia, iż zawsze mamy co czynić. Poza trybem przeznaczonym dla pojedynczego gracza, dostępne istnieją również rozgrywki multiplayer. Istnieją one zarówno kooperacyjne, i oparte na rywalizacji dosadnie z innymi użytkownikami. Wyzyskajże 7 Days to Die download, a z pewnością nie będziesz się nudzić.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAstroneer
Następny artykułDead Island
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.