ARK Park

ARK Park

Pobierz gręSłyszeliście może o grze ARK: Survival Evolved? Jeśli tak, to teraz możecie sprawdzić inną grę, która została stworzona w oparciu własnie o nią. Mowa o ARK Park, czyli grze eksploracyjnej w trybie pierwszoosobowym. Została ona stworzona przez dwa współpracujące ze sobą studia komputerowe: Snail Games Peacock Studio oraz Studio Wildcard. W ramach ciekawostek warto wspomnieć choćby o tym, że gra ta została przygotowana głównie pod używanie googli VR, czyli takich, w których widać wirtualną rzeczywistość. Jeśli interesują cię tego typu ciekawostki technologiczne, pobierz ARK Park Download i ciesz się niezwykłą rozgrywką polegającą na odkrywaniu różnego rodzaju ciekawostek związanych ze światem dinozaurów. To nie tylko gra, ale i doskonały sposób na zdobycie nowej wiedzy na temat świata. Eksploracja, zabawa i wiedza – tymi słowy można by opisać ARK Park.
Czego jednak dokładnie może spodziewać się gracz, który decyduje się na ten tytuł? Cóż, możliwości, jakie stwarza ta gra, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim masz możliwość odwiedzenia i zwiedzenia parku jurajskiego, który swoim wyglądem i klimatem nawiązuje do futurystycznych trendów. W trakcie zwiedzania masz możliwość interakcji ze zgromadzonymi tam dinozaurami i innymi stworzeniami tamtych czasów. Dodatkowo Twoim zadaniem jest kolekcjonowanie DNA poszczególnych napotkanych na Twej drodze zwierząt. Dzięki temu możesz dowiedzieć się nowych rzeczy na temat obserwowanych przez siebie gadów. Możesz również rozwiązywać zagadki, które nie są zbyt skomplikowane, ale również sprawiają niemałą frajdę. Masz możliwość dostać się do miejsc, w których dinozaury żyją zgodnie ze swoją naturą. Co więcej, zwiedzać ten teren na piechotę możesz, jadąc samochodem, a nawet użytkując z naturalnych zasobów ogrodu, a mianowicie – przewodząc na dinozaurze. Do dyspozycji masz również aparat fotograficzny, jaki świetnie Ci posłuży aż do uwiecznienia Twoich wojaży platforma obywatelska różnorodnych terenach – od czasu ośnieżonych szczytów po tropikalne klimaty dżungli. Trzeba przeznaczać, że taka zabawa opiewa świetnie. Jeśli chciałbyś posmakować i zapoznać się ze kręgiem dinozaurów, pobierz ARK Ogród download i zacznij próbować nowy, niezwykły świat dinozaurów.

ARK Park – trailer gry

Dinozaury, których DNA otrzymasz, możesz pomalować, pogłaskać, pielęgnować, więc warto je jednoczyć. W tej grze nie ma trybu walki – gra skupia się przede wszystkim na eksploracji i poznawaniu tego niesamowitego świata, charakterystycznego zoo, w którym damy radę poznać dinozaury.

Chcesz posiadać wiedzę więcej? Pobierz ARK Ogród Download i ciesz się parkiem jurajskim z dyskursywnego zdarzenia! Wystarczy, że zaopatrzysz się w gogle aż do wirtualnej rzeczywistości (jeśli użytkujesz z PC) i poczniesz zwiedzać to niezwykłe położenie.

Warto również wspomnieć, iż grafika w tej wojnie stoi naprawdę na gigantycznym poziomie. Świetnie zostały dopracowane wszelkie szczegóły – również związane z roślinnością, oraz samymi dinozaurami. Dzięki temu doświadczenie tej gry jest do tej pory bardziej realne i faktycznie warto z tego posłużyć się, jeśli tylko ma się taką możliwość.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDead Island
Następny artykułDeluxe Ski Jump
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.