Assassin’s Creed: Origins

Assassins Creed Origins

gry do pobraniaAssassin’s Creed: Origins to uboczna odsłona uznanej marki Ubisoftu. Tytuł był przygotowywany za pomocą twórców Assassin’s Creed: Black Flag i jest czołową odsłoną w uniwersum platforma obywatelska przerwie spowodowanej chęcią transparentnego ulepszenia serii. Gra pozwala graczom poznać historię pierwszej gildii i została umiejscowiona w Egipcie asasynów.

Assassin’s Creed Origins stawia tymże razem na Starożytny Egipt poznając opowieść o początkach Bractwa. W grze nawracamy się do samego początku historii stojącej u nożyn scenariusza sagi – wszystko 300 lat przed polską erą a w sekwencji po raz pierwszy pojawiają się mitologiczne stwory. Wymusza to na przyjętym koncepcie szereg poważnych zmian. Nasamprzód, zmienia się sposób eksploracji. Skakania po dachach spośród oczywistych przyczyn nie wolno tutaj wiele, prym dąży więc jazda konno, na wielbłądzie (za kasę przekonamy też rydwany) oraz pływanie łodzią. Origins w jednakowo dużym stopniu co przygodówką, jest teraz RPG-iem funkcjonowaniu! Postać Asasyna Bayeka definiuje drzewko umiejętności z odgałęzieniami w kierunku skradania, walki tudzież umiejętności praktycznych. Podlega plus pełnej edycji w pierwiastku rynsztunku, gromadzi punkty wiedzy praktycznej, a po zebraniu porządniej ilości wskakuje na spodziewane levele. Przemierzając Starożytny Egipt natkniemy się na niezliczone ilości oręża, a wszelka sztuka broni będzie znamionowała się innym stopniem rzadkości oraz siłą. Są trzech stopnie rzadkości broni odkąd zwykłej, poprzez rzadką, aż po legendarną.

Assassin’s Creed: Origins oficjalny trailer gry

Egipt owe jedna wielka otwarta oddalenie, bez dużej ilości znajdziek z kolei z powracającą szybką podróżą (punkty widokowe) i dużą liczbą zadań pobocznych. Niekładzione u ujścia Delty Nilu, Giza i Memfis owo ojczyzna piramid, Sfinksa, i egipski ośrodek stołeczny z okresu Starego Państwa.

Wykryjemy tutaj grobowce i arkosolium. Odczytując hieroglify rozwiążemy zagadki starożytnej cywilizacji. Zobaczymy agonię wygnańców, wędrując wśród nieszczęśników zamieszkujących oazę Siwa, jedno z najbardziej samotnych natomiast odległych miejsc w kompletnym Starożytnym Egipcie. Miejsce owo położone jest poniżej etapu morza, przez co nastrój jest tam suchy natomiast gorący. Znajdziemy tu świątynie, a nawet nekropolie. Delta Nilu to z kolei kraina wielkich bogactw w miejscu, w którym Nil wpada do Morza Śródziemnego. Spotkamy tędy rolników uprawiających pola natomiast zapewniających żywność i postęp okolicznym miastom, a także żołnierzy i bandytów ciemiężących obywateli. OStatnia ze wspomnianych lokacji to Fajum, kolejna z licznych egipskich oaz. Drzewiej znajdowało się tu kolosalne morze, po którym zostały już tylko szczątki wielkich pradawnych wielorybów. Produkcja do pewnego stopnia przypomina tytuły z gatunku RPG. Drogowskazem są zadania, które umieszczono w osobnej zakładce w menu gry. Misje zlecą napotykane podczas zabawy postacie i najprawdopodobniej questów stanie się więcej niż w poprzednich odsłonach cyklu. Przedstawiono także kwalifikacje, które podzielono na trójka kategorie. Pierwsze dwie składają się z umiejętności przeznaczonych do cichego eliminowania wrogów i otwartej walki. W ekstremalnej znalazły się moce służące do manipulowania otoczeniem, zwierzętami i ludźmi.
Ostatnia duża uciecha z serii, czyli Assassin’s Creed: Syndicate pojawiła się w 2015 roku i jak słychać wszyscy odetchnęliśmy na niesprawdzona wiadomość o tym, że Ubisoft robi sobie rok szczeliny z przygodami skrytobójców. Sekwencja zaczęła mieć poważne ambarasy z kodem, nie każdy w kolejnej odsłonie widział innowacyjną część – często zarzucano, że nowy AC owo po prostu inna historia natomiast nowy pakiet skórek. Powierzam w to, że dodatkowy rok da efekt w postaci najlepszej odsłony od lat.

Rada Ubisoftu jeszcze przed nami, ale wyciekły już informacje na temat nowej odsłony serii. Co ciekawe, nie pochodzą one od bez owijania w bawełnę od Ubisoftu, ale z wycieku GameInformera, którego okładkę poświęcono właśnie Assassin’s Creed Origins. Wiemy, żę uciecha pojawi się na półkach sklepowych 27 października owego roku i trafi na PS4, PC oraz Xboksa One – przy czymże podobno jest optymalizowana tak aby wykorzystać dodatkową moc drzemiącą w Xbox One Scorpio. Ciekawe czy Ubisoft zdecyduje się również na przeznaczenie dodatkowej mocy PlayStation czwartym Pro – choć w tej okolicy warto pamiętać, że o ile poszedł odpowiedni przelew odkąd Microsoftu, takiego dodatkowego poparcia może nie być. Nie chcę być też kpiący, ale najlepiej by obstawało, gdyby jednak Ubisoft skupił się na optymalizacji bitwy na PS4 i X1, bo z tym jakim sposobem sami pamiętacie bywało różnorodnie. A to jednak konsumentów tych konsol jest dłużej.

Nie ukrywam, że jak i również duża rzesza fanów sekwencji przed każdym wyciekiem tudzież przed każdą oficjalną poszlaką liczę na przeniesienie funkcjonowaniu do Japonii, ale kolejny raz pozostaje powiedzieć – „nie tym razem”. Cieszę się natomiast, że czasowo ofensywę dzielić będzie taka dziura, tchnie to w sekwencję trochę świeżości, która niestety przez lata gdzieś uleciała ostatnie. Do głębi pamiętam premierę pierwszego Assassin’s Creed, który robił piorunujące wrażenie – był aczkolwiek ultra-nudną grą. Dwójka może nie wgniatała tak w fotel, atoli za to pozwoliła wziąć udział w jednej z najfajniejszych gawędy tej serii. I faktycznie między nami – w celu mnie ACII to tymczasem najlepsza odsłona, ciekawe azaliż Origins wypadnie lepiej.


Assassin’s Creed: Origins do pobrania, download Assassin’s Creed: Origins pełna wersja pc, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins chomikuj, Assassin’s Creed: Origins crack, Assassin’s Creed: Origins crack do pobrania, Assassin’s Creed: Origins demo do pobrania, pobierz Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins, Assassin’s Creed: Origins demo gry, Assassin’s Creed: Origins demo pc, Assassin’s Creed: Origins download pc, Assassin’s Creed: Origins download za darmo, Assassin’s Creed: Origins działająca wersja, Assassin’s Creed: Origins gra do pobrania, Assassin’s Creed: Origins gra za darmo, Assassin’s Creed: Origins pełna wersja gry na pc, Assassin’s Creed: Origins pobierz, Assassin’s Creed: Origins pobierz za darmo, Assassin’s Creed: Origins reloaded, Assassin’s Creed: Origins ściągnij, Assassin’s Creed: Origins ściągnij na pc, Assassin’s Creed: Origins skąd pobrać, Assassin’s Creed: Origins skidrow, Assassin’s Creed: Origins torrent, Assassin’s Creed: Origins utorrent, Assassin’s Creed: Origins za darmo pc, skąd pobrać Assassin’s Creed: Origins pc