Astroneer

Astroneer

Pobierz gręWydana na platformę PC sandboxowa gra Astroneer jest czołową produkcją debiutanckiego studia Układ Era Softworks. Gracz nakazuje astronautą, który odkrywa tudzież eksploruje różne obce planety. Rozgrywka wymaga zbierania tudzież szukania artefaktów oraz produktów, a także pokonywania różnych kłopotów. Zabawa urozmaicona jest plus możliwością konstruowania przedmiotów tudzież pojazdów, a nawet całych gleb.
Historia przedstawiona w potyczce Astroneer toczy się w XXV wieku. Odległa czas przyszły to czasy, w jakich technologia pozwoliła na ogromne rozszerzenie możliwości podróżowania platforma obywatelska kosmosie. Szybkie i kiepskie przemieszczanie się doprowadziło do wzmożenia strefy wpływów w zupełnej galaktyce, w związku z czymże realia przypominać zaczęły terminy gorączki złota sprzed stówek lat. Wielu odkrywców stanowi się na własną rękę przekroczyć granice zbadanej dotychczas przestrzeni kosmicznej. W takiego właśnie śmiałka wciela się każdy gracz. O ile również pragniesz wykazać się odwagą, już teraz pobierzże Astroneer Download, dzięki z jakiego powodu nie tylko dostaniesz szansę na zdobycie fortuny, ale plus poznasz zupełnie nieznane, pociągające planety.

Astroneer – trailer gry

Ze względu na proceduralne generowanie wszystkich odwiedzanych w toku zabawy planet i księżyców, gracz ma okazję miewać się jak prawdziwy odkrywca. Obszar unikatowych światów zbudowana znajduje się z woksel, dzięki z jakiego powodu prezentują się one niezmiernie efektownie.

Astronauta kierowany za pomocą gracza posiada bardzo rozmaite, przydatne wyposażenie. Aby osobno kształtować otoczenie, pobierz Astroneer Download i zdobądź stosowne narzędzia. Pozwolą one na wykopywanie dziur, w jakich odkryć można rozmaite artefakty, a także pozyskać niezwykle praktyczne surowce. Mogą one być sprzedane, bądź też użyte w bardzo rozwiniętym rowku craftingu. Dzięki niemu wykonalna jest konstrukcja narzędzi tudzież pojazdów, które mają swoje odróżnione zastosowanie w świcie bitwy. Crafting pozwala również na więcej, dlatego pobierz Astroneer Download i zbuduj solową bazę. Mogą to stanowić zarówno proste, przeznaczone do użytku lub odpoczynku struktury, jak i również bardziej złożone oraz zawikłane mini-miasteczka. Gracz badać przypuszczalnie również pozostawione wraki statków i odkrywać ich każde ich tajemnice.

Ponieważ ziemia w grze Astroneer powodowany jest proceduralnie, posiada pan całkowicie otwartą strukturę. Między jego obszarami oraz wszelkimi odkrytym obiektami niebieskimi, gracz podróżuje przy pomocy różnych statków kosmicznych. Podlegają one wielu dowolnym modyfikacjom, i nowe pojazdy można dodatkowo konstruować samodzielnie. Zdecydowanie większa część rozgrywki odbywa się jednak na powierzchniach nowo odkrytych planet i księżyców. Gdyby marzysz o eksploracji nieznanych światów, pobierz Astroneer Free Download i odkrywaj arkana wymarłych cywilizacji obcych planet. Mechanika rozgrywki wymaga od chwili gracza również radzenia samemu z zagrożeniami czyhającymi w kosmosie. W każdym z odwiedzanych obszarów występować mają prawo odmienne warunki fizyczne a pogodowe, które bezpośrednio nagabują na grawitację planety, spotykane zagrożenia oraz typy materiałów, które można odnaleźć a przeznaczyć do craftingu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBattlefield 1
Następny artykuł7 Days to Die
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.