Battlefield 1

Battlefield 1

Pobierz gręBattlefield 1 to popularna strzelanka, która powstała w wyniku równorzędności studia Electronic Arts spośród EA DICE. Gra zapewnia nam przeniesienie się na pola bitewne pierwszej batalii światowej. Fabułę będziemy eksplorować z kilku różnych perspektyw kilku osób, które walczyły na froncie. Ten urząd pod wieloma względami postrzega nam pierwsze gry spośród serii – znów otrzymujemy tu duże, otwarte mapy oraz dużą dowolność w działaniu. Jeśli chcesz naparzać się z przeciwnikami podczas kierowniczej wojny światowej, pobierz Battlefield 1 Download.

Battlefield 1 – trailer gry

Cykl Battlefield został rozpoczęty w 2002 roku poprzez Grę Battlefield 1943, rozgrywającą się podczas drugiej wojny światowej. Uciecha od razu zdobyła ogromną gloria, co spowodowało powstanie 4 części oraz mnóstwa spin-ofów. Pojawiły się między innymi takie produkcje jak Battlefield 2142, Battlefield Vietnam, Battlefiedl Hardline i tym podobne. Od 2006 roku atelier DICE, które tworzyło zabawę Battlefield zostało przejęte przy użyciu koncern Electronics Arts.

Akcja gry może być fascynująca, lecz i dla fanów typowych strzelanek, ale i dla amantów historii. Pierwsza wojna ogólnoświatowa, w której poprzez grę asystujemy, była ogromną hekatombą natomiast katastrofą humanitarną, ale natomiast w niezwykły sposób przydała się do rozwoju. Przyniosła za sobą również zmianę technologiczną, która zmieniła bieżący sposób myślenia o prowadzeniu batalii i przyniosła wiele nowatorskich rodzajów broni. Uczestnicząc w grze Battlefield odbywamy pierwotną lekcję historii obserwując kiedy zmienia się świat, kiedy po raz pierwszy traktowane miotacze ognia czy gazy bojowe, jak upowszechniają się czołgi i karabiny maszynowe. Grając w Battlefield 1 będziemy walczyć na uliczkach francuskich miasteczek, zdobywać niedostępne forty we Włoszech i tułać się po pustyniach Arabii. Jeśli kusi Cię taka przygoda i lekcja historii, nie zwlekaj, pobierz Battlefield 1 Download.

Gracze od początku wrzuceni są w sam środek działań wojennych. Muszą tu realizować różnego rodzaju misje, ale mają przy tym dużą w porównaniu z ostatnimi częściami gry swobodę działania. Mogą poruszać się po dość rozległych terenach i mamy pewną dowolność co do kolejności wykonywania poszczególnych akcji. Jest to duża odmiana w stosunku o tego, co mieliśmy w grach Battlefiel 3 i Battlefield 4, gdzie lokacje były zamknięte, a akcja rozwijała się liniowo. Pod tym względem gra przypomina raczej pierwsze części cyklu.
Zarówno uzbrojenie, pojazdy, jak i techniki walki zastosowane w grze doskonale odzwierciedlają realia I wojny światowej. Gra Battlefield 1 jest dość brutalna, można powiedzieć nawet, że bardziej brutalna od poprzednich części. Co istotne, w grze kładzie się o wiele większy nacisk niż we wcześniejszych częściach na osobiste starcia – gdzie mamy bliski kontakt z przeciwnikiem – na przykład za pomocą saperek lub bagnetów.
Gra prezentuje nam bardzo ciekawą możliwość udziału w rozbudowanej kampanii fabularnej, która może nas pochłonąć na długie pory. Istnieje również wiele wariacji gry w wiele osób. Poza potyczkami w trybie multiplayer jesteśmy w stanie brać udział w wielkich epickich bitwach online, w jakich uczestniczyć może na porażka nawet 64 graczy. Odmienną opcją, na którą pożądane byłoby zwrócić uwagę, jest system trwałych oddziałów. Jeśli masz chrapkę wziąć udział w wirtualnej potyczce w czasach pierwszej bitwy światowej, ta gra wydaje się właśnie dla Ciebie. Wyzyskajże Battlefield 1 Download oraz na pewno się nie rozczarujesz.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDiablo 3
Następny artykułAstroneer
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.