Call of Duty Modern Warfare Remastered

Call of Duty Modern Warfare Remastered

Pobierz gręCall of Duty Modern Warfare Remastered, to całkowicie zremasterowana wersja słynnej gry, wykonanej kilka lat temu przez słynne atelier Infinity Ward. W ciągu proces remasteringu, abstrahując od studia twórców, istniała również odpowiedzialna biznes Raven Software. Naprzeciw do najnowszej odsłony Call of Duty, fabuła Call of Duty Modern Warfare Remastered, toczy się… na powierzchni gleby. Zostajemy przeniesieni kędyś w przełom XX/XXI wieku, by nadepnąć po jednej ze stron, biorących uczestnictwo w wielu bogatych konfliktach na całym świecie.
Lubiłeś grę Call of Duty: Modern Warfare? Dowiedz się sporzej i zobacz Call of Duty Modern Warfare Remastered Download, to odnowiona edycja kultowej strzelanki spośród 2007 roku, będącej jedną z najpopularniejszych gier typu FPS na rynku. W tejże wersji poprawiono głównie grafikę. Zastosowano tekstury o znacznie coraz to znacznie wiekszej niż wcześniej rozdzielczości, wprowadzono nowe animacje i lepsze iluminacja oraz udźwiękowienie.

Rozrywka Call of Duty: Modern Warfare istniała prawdziwym hitem, jakąś z najbardziej znajomych i lubianych strzelanek na świecie. O jej popularności być może świadczyć chociażby wydarzenie, że od gdy została wypuszczona na rynek w dwa tysiące siedem roku, przez nieco lat sprzedała się w ponad 15 milionach egzemplarzy. Takie wyniki sprzedaży gwoli gier to duża rzadkość. Za klasę zremasterowaną odpowiada owo samo studio, jakie wyprodukowało oryginał – Infinity Ward wspierane przez firmę Raven Software. Gra stanie się dostępna jako akcesorium do specjalnych edycji Call of Duty: Infinite Warfare – Legacy Edition a Digital Legacy Edition, Digital Deluxe Edition i Legacy Pro Edition. Pobierz rozrywkę Call of Duty Modern Warfare Remastered Download i skorzystaj udział w sporze zbrojnym, który rozgrywa się na zwrocie dwudziestego i dwudziestego pierwszego wieku. W tej rzeczywistości terroryści doprowadzają świat aż do coraz większego chaosu. Sytuację tę chciałbym wykorzystać rosyjski szowinista, Zakajew, aby przestawić uwagę mocarstw a przejąć władzę w swojej ojczyźnie. Azali mu się owo uda? W walce będziesz wcielał się w różne kreacyj, takie jak na przykład John Price czy John „Soap” MacTavish spośród SAS i pobierał udział w indywidualnych misjach w różnych zakątkach naszej planety.

Mechanika gry Call of Duty: Modern Warfare Remastered bardzo przypomina mechanikę oryginału. Remasterzy poprawili przede wszystkim grafikę, sprawiając, że strzelaniny stają się jeszcze bardziej widowiskowe, same mechanizmy rozgrywki i fabuła pozostały bez większych zmian. Nadal mamy do czynienia z wyśmienitą pierwszoosobową strzelanką. Gra polega na tym, że musimy wykonywać różnorodne misje i strzelać do wrogów. Czeka nas między innymi słynna misja „skradankowa”, walka na pokładzie statku, prowadzenie ostrzału z samolotu AC-130. Poszczególne poziomy będziemy przechodzić w sposób liniowy. Akcje są oskryptowane. Niestety, nasi przeciwnicy mają możliwość odradzania się, dlatego niektórych z nich będziemy musieli zabić wielokrotnie. Gra CoD MW Remastered oferuje nam przede wszystkim ciekawą kampanię fabularną. Istnieje jednak również możliwość rozgrywki w trybie multiplayer. Obydwie wersje są bardzo podobne do tego, z czym mieliśmy do czynienia w oryginale. Poprawiono również niektóre mapy – niestety nie wszystkie, jedynie dziesięć najbardziej popularnych – między innymi Crash, Backlot i Crossfire. Wprawdzie świat w Call of Duty Modern Warfare Remastered, jest dotknięty plagą terroryzmu, jednak należy pamiętać, że za ich działaniami, stoi pewien rosyjski przywódca i nacjonalista, który chce tylko jednego – przejęcia pełni władzy w swojej ojczyźnie. Jeśli również i Ty chcesz stanąć po „jasnej stronie mocy” by walczyć z żadnymi władzy terrorystami, koniecznie pobierz na swój komputer Call of Duty Modern Warfare Remastered Download. Pamiętaj jednak, że masz do czynienia spośród wersją zremasterowaną. I to oznacza, iż możesz w pełni delektować się dobrodziejstwem graficznego polepszenia szaty gry.

Call of Duty Modern Warfare Remastered – trailer gry

Co do mechaniki, Call of Duty Modern Warfare Remastered nie dzieli się niczym od chwili swojej poprzedniczki. Posiadamy tu do czynienia spośród widowiskową, pierwszoosobową strzelanką (co zresztą widnieje naturalną koleją rzeczy, jeśli chodzi o serię Call of Duty).

W grze będziemy czynić na pokładzie statku, strzelać do napastników z poziomu aeroplanu AC-130 i angażować się w wielu odmiennych misjach (w ów też w jakiejś, tak charakterystycznej gwoli oryginału). Nie stwierdzimy jednak co owo za misja. Gdyby jeszcze nie grałeś w oryginalną klasę gry, koniecznie skorzystaj jej zremasterowaną klasę Call of Duty Modern Warfare Remastered Download. W wersji gry nowej, nie brakuje też rutynowych „skryptowanych” wrogów. A nuż dla wielu widnieje to nie do przyjęcia (zwłaszcza w przypadku coraz wyższej sztucznej inteligencji), aliści nie ukrywajmy – jest to cecha szczególna dla Call of Duty. Każda spośród misji jest podobnie w pełni liniowa a nie ma w niej miejsca na choćby odrobinę sandboxu.

Na szczęście, Call of Duty Modern Warfare Remastered to nie tylko tryb single player. Na płycie pojawiło się również miejsce dla trybu multiplayer. Niestety, proces remasteringu nie objął wszystkich misji, a jedynie 10 z nich. Jak już wielokrotnie wspomnieliśmy, Call of Duty Modern Warfare Remastered to wersja w pełni zremasterowana. Można zaryzykować twierdzenie, ze od strony graficznej, to zupełnie nowa gra. Co w niej się zmieniło, w porównaniu z oryginałem? Dużo! Jeżeli lubiłeś grę Call of Duty: Modern Warfare – pobierz CoD MW Remastered download. Rozgrywka różni się niewiele, jednak pod względem oprawy graficznej Call of Duty: Modern Warfare Remastered to praktycznie nowa gra. Gwarantuje doznania wizualne na najwyższym poziomie. Jeżeli jednak mamy ochotę na nowe wątki fabularne czy sposoby rozgrywki, warto pobrać grę Call of Duty: Infinite Warfare. Możemy nabyć je razem, gra Call of Duty: Modern Warfare jest dodatkiem do specjalnych wydań tej gry.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlack Desert
Następny artykułFootball Manager 2018
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.