Castle Story

Castle Story

Pobierz gręCastle Story to rozrywka czasu rzeczywistego alias RTS, który pozostał wypuszczony na bazar przez kanadyjskie atelier Sauropod. Gra łączy w sobie początki strategii ekonomicznej rodem z serii gier Stronghold oraz początki zaczerpnięte z jasnego Minecrafta. Jest owo debiutancki tytuł owego studia, który bazuje na silniku Unity Engine, a całkowita grafika 3d postawiona jest jakby spośród klocków Lego (voxeli). Ponadto gra pokazuje się intensywną kolorystyką i jest utrzymana w stylu kreskówki. Dzięki voxelom uzyskano możliwość deformacji gruntu, gracz może dlatego bez problemu ścinać drewna lub kopać tunele. Jeśli jesteś prawdziwym fanem Minecrafta, owo Castle Story ani chybi również zawładnie Twym sercem. Pobierz Castle Story Download a rozpocznij budowę cytadel i zamków a zarządzaj swoimi podwładnymi.

Akcja gry toczy się na zawieszonych w powietrzu wysepkach, a głównym obowiązkiem bohatera jest podnoszenie niezbędnych surowców, które posłużą do konstrukcji jego zamków. Co więcej musi umiejętnie administrować swoimi poddanymi, jacy zbudują dla niego tego budowle. Chojrak musi wydawać określone rozkazy tym miłym osadnikom, ale plus musi umiejętnie umożliwiać poznanie im pracę. Z początku gry osadnicy powinni być zostać osadzeni w roli górników, tak aby móc zgromadzić nieczcze do budowy podpór materiały. Zanim chociaż gra wejdzie w fazę budowy, pełny obiekt trzeba swoją ręką zaprojektować. Decydując o konkretnym umieszczeniu wszystkiej cegły, gracz przygotowuje trójwymiarowy plan architektoniczny całej budowli, kto następnie osadnicy wdrażają w życie. Technika gry, jaka nakazuje pracami budowlanymi wydaje się bardzo rozbudowana. Gracz musi wziąć pod uwagę, że jego podwładni nie mają możliwości wspiąć się jedynie na niezbyt wysokie rafy, a niesione za pomocą nich ciężkie produkty mają znaczący prestiż na prędkość ich poruszania się. Jak gracz już spostrzeże te zależności, przed chwilą kolejnym sprytnym wydarzeniem powinno być udogodnienie pracy podwładnym przez zapewnienie im należytego dojścia do poszczególnych elementów konstrukcji. Wolno to osiągnąć przez budowanie schodów ewentualnie wznoszenie mostów, jakie znacznie ułatwią tudzież przyspieszą pracę powyżej daną budowlą. O ile masz w osobiście zmysł planowania wspólny z czynnikiem apetycznego przywódcy, który lecz również dba o poddanych, ale również dogląda by, w kształcie działania nie obstawało żadnych opóźnień, owe koniecznie pobierz Castle Story pełna gatunek, a Twoje budynki będą powstawać w bardzo szybkim tempie. Konstruuj twierdze i zarządzaj efektywnie swoimi podwładnymi nowe, a oczekuje Cię sukces!

Castle Story – trailer gry

Gracz, oprócz wznoszenia następnych obiektów musi plus ich dobrze odpierać przed atakami barbarzyńców, którzy po pewnym czasie pojawiają się na kształcie gry. Trzeba naprawdę zaplanować całą konstrukcję budowli, aby oskrzydlenie przez przeciwnika nie było możliwe. Przyduszając świat przedstawiony w rozgrywce co jeden czas bohater wolno okazję natknąć się na cudowne aury zasobów, które po umiejętnym zmieszaniu ze sobą mogą tworzyć niezmiernie interesujące efekty. Mało tego gracz odkryje artefakty o magicznych kłębach, które pozostawione były przez obce cywilizacje. Przedmioty te są w stanie znacznie pomóc także podczas budowy niekopsniętej twierdzy, lub także w czasie jej eskorty przed najeźdźcami.

Castle Story to zabawa strategiczna czasu solidnego (RTS) osadzona w świecie stworzonym spośród voxeli. Rozgrywka zaprezentowana w tej produkowaniu łączy w osobiście strategię ekonomiczną podobną do gier seryjki Stronghold i praźródło zaczerpnięte z transparentnego Minecrafta. Zadaniem graczy jest gromadzenie produktów i budowanie zamków, które będzie wypada bronić przed najeźdźcami. Gra Castle Story stworzona została za pomocą niezależne kanadyjskie pracownia deweloperskie Sauropod, jakie zebrało fundusze na powstanie tytułu na platformie finansowo-społecznościowej Kickstarter.

Akcja przedstawiona w grze strategicznej terminu rzeczywistego RTS Castle Story rozgrywa się w świecie składającym się z zawieszonych w powietrzu wysp, a głównym pytaniem graczy jest powiększanie surowców i umiejętne zarządzanie nimi, w sprawie zbudowania zamków. Nasza rola w Castle Story polega na wydawaniu rozkazów radośnie wyglądającym osadnikami. Owe właśnie dzięki przedtem odkryjemy nowe pasy, wydobędziemy niezbędne materiały oraz zbudujemy celowe struktury. Grając w strategię czasu solidnego (RTS) Castle Story na pewno nie pozostaniemy narzekać na monotonną i nudnawą rozgrywkę w grze. Nie zważając na wznoszenia zamków jesteśmy zobligowani jeszcze opierać się atakom najeźdźców. Po upływie pewnego czasu na mapę wkroczą złe siły, które wszczną oblężenie naszej twierdzy. Gra szczególnie spodoba się tym, jacy uwielbiają strategie, planowanie i budowanie konstrukcji. Pobierz koniecznie Castle Story Download tudzież zostań najlepszym strategiem wszechczasów!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDeluxe Ski Jump 4
Następny artykułWiedźmin 3: Dziki Gon
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.