Deluxe Ski Jump

Deluxe Ski Jump

Pobierz gręDeluxe Ski Jump to absolutna sportowa oraz zręcznościowa klasyka. Tytuł pięknie wstrzelił się w tzw. małyszomanię, czyli szał związany spośród sukcesami znanego polskiego skoczka, stając się fenomenem plus w naszym kraju. Pierwotnie rozprowadzane w modelu shareware dzieło platforma obywatelska dziesięciu latach od premiery udostępniono za darmo. Tak owe, chociaż wydano nowsze wersje serii, pamięć o innej klasycznej odsłonie nie zaginęła. Możemy wziąć udział między innymi w pucharze świata, pucharze drużynowym albo po prostu przystąpić aż do treningu na jednej spośród wielu dostępnych skoczni, bazowanych rzecz jasna na tych naturalnych. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki. Kliknięciem rozpoczynamy zlot po otrzymaniu zielonego promieni, wybijamy się potem na progu i manewrując gryzoniem należy jak najdłużej podtrzymać naszego zawodnika w powietrzu.

To jednak oczywiście na odwrót część ewentualnego sukcesu, gdyż nawet najdalszy skok denuncjuje na znaczeniu, jeżeli nie udało się poprawnie wysadzić na ląd. W przypadku urządzania takich domowych turniejów ten feralny sekunda, w którym lider się wywraca, należy zawsze aż do niezwykle emocjonujących. Co pociągające, oprawa nie zestarzała się wcale aż tak bardzo. Szata graficzna jest przede wszystkim czytelna, tak aby można było skupić się na oddaniu skoku.
Dobrze stworzona obsługa myszy daje Tobie pełną kontrolę nad animowanym w czasie rzeczywistym skoczkiem narciarskim. Możesz balansować podczas wybicia, zmieniać nachylenie ciała w toku lotu, korzystać z wiatru i w końcu perfekcyjnie wysadzić na ląd, by usatysfakcjonować sędziów. Skocznie są urozmaicone. Od malutkiej skoczni K50, aż do dużej K250, słąwne Holmenkollen. Wszelka z 32 skoczni poświęca Ci unikalne doświadczenia. Zdołasz także wyzwać swych kolegów na pojedynek i tworzyć wielkie turnieje, gdyż DSJ może obsługiwać do 16 zawodników jednocześnie. Pełny kielich świata na 32 skoczniach, z udziałem 16 zawodników daje ekstremalną zabawę tudzież wrażenia!
Deluxe Ski Jump (w skrócie DSJ) owe najpopularniejsza seria gier skontaminowanych ze skokami narciarskimi. Z powodu dobrze odwzorowanej fizyce zamachów, niskim wymaganiom sprzętowym tudzież przystępnej rozgrywce, seria DSJ została bardzo ciepło asygnowana przez graczy. Aktualnie wygodna jest już czwarta gatunek gry Deluxe Ski Jump 4, która charakteryzuje się ulepszoną grafiką, ale gracze preferujący starszą wersję mają możliwość wciąż pobierać kultowego Deluxe Ski Jump 2. pierwszą w pełnej wersji, do głębi za darmo.

W grze kontrolujemy skocza narciarskiego i z wykorzystaniem myszki musimy nim kierować, aby oddać jak najdłuższy skok. Gracz musi uwidoczniać na wiatr i zwietrzyć moment, w którym koń powinien wybić się z układu. Mamy także całkowity prestiż na pozycję w locie i wychylenie skoczka, co bezpośrednio wpływa na jego lot. W zależności od siły tudzież kierunku wiatru konieczne znajduje się przyjęcie odpowiedniej pozycji platforma obywatelska wyjściu z progu, aż po samo lądowanie. W ciągu lądowania możemy zdecydować, azaliż spróbujemy wylądować telemarkiem, co zwiększy naszą punktację, bądź wolimy pewniejsze, ale słabiej oceniane lądowanie na obie nogi.

W zależności od wersji wojny do dyspozyji mamy nieco lub kilkanaście skoczni, na których możemy oddawać ataki, a także możemy oddawać ataki treningowe lub wziąć udział w zawodach pucharu świata. Deluxe Ski Jump 4, stanowiąc najnowszą wersją tej wojny, dostępny jest w odmiany Demo, która charakteryzuje się ograniczoną ilością skoczni natomiast funkcji. Z kolei jeśli zdecydujecie się na pobranie odmiany 2. 1, to otrzymacie za darmo dostęp do każdego skoczni i trybów. Ajuści starsza wersja gry obnaża się gorszą oprawą poglądową, ale przez wielu graczy uznana jest za doskonałą i jedyną słuszną edycję DSJ’a.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułARK Park
Następny artykułDeluxe Ski Jump 4
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.