Demons Age

Demons Age

Pobierz gręDemons Age to opracowane przez studio BigMoon Entertainment RPG gdzie – podobnie zresztą jak w innych RPG-ach tego typu – poruszamy się jednym, głównym bohaterem który po drodze likwiduje zagrożenie ze strony tytułowych demonów jednocześnie wypełniając swoją misję uwolnienia pewnej mitycznej krainy z rąk ciemiężców… Demons Age Download -warto pobrać biorąc pod uwagę na dość dziwną fabułę. Cała mecz ma miejsce w Moragon – jakie jest bliżej niesprecyzowaną krainą zamieszkałą dzięki elfy, krasnoludy a przede wszystkim ludzi. Kiedyś, kraina ta pozostała zaatakowana przez tytułowe demony, które – siejąc zamęt a zniszczenie – wygodnie całkowicie ją zniszczyły przy okazji pozbawiając autopsji znacznej liczby jej mieszkańców. Rolą gracza, jest wyparcie potencjałów zła i odłączenie całej krainy spośród rąk Demonów. Ani chybi tego typu grypę nie miałyby najmniejszego ogi gdyby nie skomplikowanie całej fabuły. Acz rozgrywka opiera się na dość przewidywalnej przeszłości, to jednak widnieje ubogacana przez różne dodatki i polepszenia które na bez liku godzin wciągną naszą firmę w fabułę walki.
Jak na klasycznego RPG-a przystało, w tej grze posiadamy możliwość „unowocześniania” naszego bohatera. W rozrywkę wchodzi tradycyjnie osiągnięte doświadczenie, ale podobnie nowe rodzaje podtrzymuje i opancerzenia pozwalające na efektywniejsze rozprawienie się z co chwila bardziej wymyślnymi sprawami z piekła rodem… Ponadto, główny chojrak gry otrzymuje następne, coraz trudniejsze zagadnienia, które zlecają mu ocaleli mieszkańcy tejże ponurej krainy. Przez to, jego doświadczenie doniośle wzrasta co posiada znaczenie w przypadku rozwiązywania kolejnych, coraz trudniejszych zadań.

Demons Age – trailer gry

Oprócz samego „trybu kariery” gracz może również posłużyć się (czytaj zatrudniać) aż do pomocy kolejne postacie. Każda z nich posiada swój krajowy charakter, swoje arkana itd, dzięki czemu rozgrywka nie jest spłaszczona ale za to uwydatnia się tu jej wielowymiarowość już.

Widać to szczególnie w kontekście niektórych „czarnych owiec” w walce, którzy w rzeczywistości w niczym nam nie pomogą a jeno mogą nas zdradzić tym samym doprowadzając aż do fiaska całą polską misję. Jak widać – Demons Age Download to kondycja która wymaga czegoś więcej aniżeli zwykłego „rąbania toporem na wszystkie strony”… Połączenie gry jest całkiem prosty – co jest kolejnym powodem za pobraniem tejże gry. Nie posiada co ukrywać – w tego typu rozgrywce wymaga się w miarę prostego interfejsu, gdyż gracz musi się skupić na fabule a nie na „rozkminowaniu” mechanizmu przycisków w grze. Sama gra opiera się na standardowym systemie turowym. Ponadto grafika w grze jest prowadzona w systemie izometrycznym – co oznacza, że kamera znajduje się wysoko nad głowami głównych bohaterów ułatwiając w ten sposób rozeznanie w sytuacji na planszy.

Demons Age Download to z pewnością pozycja którą zachwycą się miłośnicy klasycznych RPG-ów. Również gracze, którzy jak dotąd nie mieli zbyt dużo wspólnego z tym trybem rozgrywki również powinni zainteresować się tą pozycją – głównie ze względu na prostą aczkolwiek wciągającą fabułę. Wbrew swojej prostocie, nie jest ona jednak grą przewidywalną – tak naprawdę sporo może nas w niej zaskoczyć. Podsumowując, Demons Age Download z pewnością warto pobrać. Jeśli chcecie przenieść się w mroczny świat RPG i stanąć w szranki z potężnym złem – to ta pozycja jest w sam raz dla Was.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnno 2205
Następny artykułTrine 2
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.