Destiny 2

Destiny 2

gry do pobraniaDestiny 2 to sieciowy shooter przygotowany przez studio Bungie, twórców serii Halo. Wydaje się to kontynuacja produkcji spośród 2014 roku, która poczęła współpracę studia z Activision. Uwaga, zaczynam. Słodki Jezu, zakochałem się od czołowego włoż… wejrzenia. Twórcy podkręcili nieco dynamikę, dorzucili skryptów, podciągneli tu i ówdzie efekciarstwo oraz to wszystko pięknie komponuje się w rozsadzająca makówkę całość. W trakcie oglądania nie myślałem o niczym innym, tylko jak tu przybrać maskę w to tu oraz teraz. Jasne, deweloper nie nowo wymyśla koła na, jakkolwiek niezwykle zręcznie buduje na doskonale znanych milionom zapaleńców (fanatyków? ) fundamentach. Mecz jest szybka, pełna intelektualnego rzygania pociskami i nadzwyczaj rajcowna.

Destiny 2 oficjalny trailer gry

Na tyle, że musiałem poziomować swoją szczękę przy co bardziej kozackich fragmentach ręką. Pierwsze Destiny brylowało doszlifowanym na maksa gunplayem, a wypatruje na to, że w „dwójce” wszystko podane pozostanie po solidnej kuracji sterydowej. Dla mnie póki co w największym stopniu wyczekiwana premiera tego roku kalendarzowego.

W wyniku różnych zakulisowych przetasowań, pierwsza część Destiny silnie ucierpiała w kwestii fabuły, która okazała się płytka, poszatkowana i pełna dziur. To ma się obecnie zmienić i autorzy martwią się ponoć, że na reddicie gracze będą ów razem narzekać na “zbyt dużo fabuły” w Destiny 2. Ile by jej nie było – dosyć tego zapewne na kilkanaście, kilkanaście godzin gry – oraz co dalej? Dlaczego w Destiny gra się na co dzień miesiącami? Odpowiedzią nie znajdują na pewno walki PvP w pozbawionym systemu progresji ząbku wieloosobowym. Esencją Destiny jest… grind do osiągnięcia najważniejszego poziomu, legendarne wyposażenie natomiast rajdy!
Nadal trzeba się jednak liczyć z koniecznością powtarzania tych samych napadów (strike’ów), rajdów, misji fabularnych, zaliczaniem wielu wyzwań, typu zabij 150 itp wrogów granatami. Obecny w becie szturm Inverted Spire przyjdzie mnie wykonywać dziesiątki razy, iżby podnieść swój level czy też zdobyć nietypowy ekwipunek. Nie jest to metoda batalii, która przypadnie do każdemu, ale jeśli potrzebuje się z Destiny wydobyć wszystko, trzeba mieć owo na uwadze.
Wszechobecne grindowanie “umilają” też przeróżne questy znikome, które co jakiś trwanie stawiają przed nami przyszłe, mniejsze cele, niż lecz wciąż poziom postaci, jak np. specyficzny model broni. Bungie potrafi tutaj stworzyć egzemplarze, które w obowiązujących wersjach gry są po prostu “must have” i większość naszych działań, ciągłych powtórek rajdów i najazdów będzie podporządkowana ich zdobyciu. Do historii przeszły reakcje graczy po otrzymaniu Gjallarhorna – legendarnej wyrzutni rakiet już, jaka w pierwszym roku Destiny miażdżyła każdego bossa. Wisienką na torcie wszelkiego grindu i RNG w Destiny są rajdy – działanie, którą według statystyk trofeów PS4 ukończyło zaledwie 22% graczy. Mało – zważywszy, że jest to najciekawszy i najlepiej wykonany część gry. Rajdy to długa misja PvE w kooperacji graczy z kilkoma bossami do pokonania po drodze sześciu, w naumyślnie przygotowanych lokacjach, która z pomysłem angażuje do wysiłku jakichkolwiek w tym samym momencie. Początkowe rajdy w Destiny wyzyskiwały też mechaniki zupełnie nieobecne w misjach fabularnych, podczas gdy choćby walkę z perspektywy trzeciej osoby, elementy skradanki bądź platformówki.
Stopień skomplikowania w pokonywaniu rajdowych bossów działa, że ogranie się ze swoim zespołem, by komplet wychodziło bez błędów pochłania często sporo czasu, oraz niekiedy po prostu wcale się nie udaje i powinno się albo zmienić skład, ewentualnie spróbować w inny dzień, z nowymi siłami. Bungie nie daje też żadnych wskazówek jak przechodzić rajd i dla wielu ekip samodzielne szukanie sposobu na danego bossa to połowa zabawy, która wymaga jednak ogromnej cierpliwości i dużo wolnego czasu.


Destiny 2 do pobrania, download Destiny 2 pełna wersja pc, Destiny 2, Destiny 2 chomikuj, Destiny 2 crack, Destiny 2 crack do pobrania, Destiny 2 demo do pobrania, pobierz Destiny 2, Destiny 2, Destiny 2 demo gry, Destiny 2 demo pc, Destiny 2 download pc, Destiny 2 download za darmo, Destiny 2 działająca wersja, Destiny 2 gra do pobrania, Destiny 2 gra za darmo, Destiny 2 pełna wersja gry na pc, Destiny 2 pobierz, Destiny 2 pobierz za darmo, Destiny 2 reloaded, Destiny 2 ściągnij, Destiny 2 ściągnij na pc, Destiny 2 skąd pobrać, Destiny 2 skidrow, Destiny 2 torrent, Destiny 2 utorrent, Destiny 2 za darmo pc, skąd pobrać Destiny 2 pc

PODZIEL SIĘ
Następny artykułVampyr
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.