Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Pobierz gręEuro Truck Simulator 2 to już druga propozycja zrobiona próba symulatora od spółki SCS Software, w którym możemy zasiąść za sterami wielkich pojazdów ciężarowych. Godność jest dużo bardziej rozbudowany niż jego poprzedniczka a wprowadza wiele różnorakich ułatwień. Dla fanów takich gier na pewno cenne będzie to, że przy jej produkcji pracowali między innymi tacy eksperci, którzy wcześniej zajmowali się grą taką jak Hard Truck 18 Wheels of Steel – a więc walką, która prawdopodobnie wśród tego rodzaju produkcji jest najważniejszym dostępnym tytułem na rynku.
Autorzy tej gry postarali się bardzo mocno, by ich dzieło było dopasowane przede wszystkim do gustu europejskich graczy. Przez to będziemy przejeżdżać tysiące kilometrów po drogach, które przychodzą się przez cały Stary Kontynent i możemy przez to dojść do bardzo wielu znajomych na świecie miast. Rozgrywka będzie polegała na tym, by wyznaczony dla nas bagaż dostarczyć pod wskazane lokalizacja. Trzeba tego dokonać gdy najszybciej i po drodze wypada pokazać jak umie się doskonale prowadzić samochód ciężarowy. Wyzyskajże już teraz w kompletnej wersji Euro Truck Simulator 2 Download i poprowadź własną ciężarówkę.

Chociaż curriculum vitae kierowcy Tira powszechnie wnoszony jest za mało interesujący, tak wielu jednak potrzebowałby o takiej posadzie oraz zwiedzaniu świata na nakładzie wielokołowej maszyny. Euro Truck Simulator 2 pozwala doprowadzić do realizacji sny bez wychodzenia z domu bądź wydawania pieniędzy na niesłychanie drogie pojazdy transportowe. Ciskając grę na komputerze wolno ruszyć w wielką wyjazd po europejskich drogach oraz miastach. Wirtualny kierowca przypadkiem wybierać spośród wielu istotnie istniejących marek Tirów, oraz dodatkowo przystosowywać samochody u dołu siebie. Obejmuje to lecz również takie czysto kosmetyczne modyfikacji, czyli przykładowo inny lakier lub dorzucenie światełek, atoli też wymianę silnika, zwinięcia, układu wydechowego, opon, nawet lepiej całej kabiny. Tym samym możliwa jest taka modyfikacja samochodu, by wyglądało jak gracz chce i prowadziło się, jak mu wygodnie. Na końcu na jego pokładzie nastąpi mu spędzić wiele zajęć.
Ilość czasu spędzonego na szosach przekłada się dosadnie na poziom kierowcy, oraz co za tym idzie między innymi liczbę udostępnionych dla niego misji aż do wykonania w różnych stronach świata. Rozwój zawodowy jest ważny dla pozyskiwania zleceniodawców nowych, którzy bez wątpliwości zapłacą też Tirowym opiniodawcom odpowiednio więcej. Od fatalnego wykonywania każdego zadania cudzym wozem, przechodzi się do pewnego siebie i dysponującego niemałą gotówką zarządcy całej własnej floty.

Euro Truck Simulator 2 – trailer gry

Euro Truck Simulator 2 oferuje specjalne pakiety z różnymi częściami Europy, można więc nie tylko zwiedzić mniej więcej wiernie skopiowane drogi i metropolie z Niemiec, Francji czy Włoch, lecz również między innymi Wielką Brytanię oraz Polskę. Osobno do nabycia są też paczki z częściami do zmiany Tirów lub kolejnymi sposobami zleceń przewozowych. Fani symulatorów wszelakiej maści powinni się tutaj świetnie bawić. W grze jej twórcy postarali się o to, aby gracze otrzymali wszystkie atrakcyjne marki. Dlatego mamy w ową stronę licencje Mercedesa, Scanii a wielu innych marek. Ciężarówki będą więc rzeczywiście pokrewne do swoich odpowiedników. Zdołamy także wprowadzać ich bogate modyfikacje, dzięki którym aparycja stanie się wyjątkowy. Można dołączać nowe halogeny czy inne dodatki a także inne malowania. Pobierz Euro Truck Simulator 2 Download PC w pełnej wersji przetestuj swe umiejętności.

Pobierz za darmo kompletną wersję Euro Truck Simulator 2 Download. Jest to druga część świetnego symulatora ciężarówek studia SCS Software, gdzie pracują ludzie poważni za taka serię gdy Hard Truck. Naszym obiektem w grze jest dostarczenie towaru do celu w jak najkrótszym czasie. Przemierzymy tysiące kilometrów europejskich metod i zasiądziemy za kierownicą licencjonowanych ciężarówek.
W nowoczesnej części Euro Truck Simulator 2 został zastosowany dziewiczy silnik graficzny, dzięki któremu możliwe było powiększenie mapy Europy, dodanie większej liczby miast oraz upiększenie całkowitego produktu. Znacząco zadbano o realistyczne prowadzenie pojazdów, co da się odczuć podczas podróży naszym osiemnastokołowcem. Dla mnóstwa fanów na pewno dobrą rozrywką będzie sterowanie z zachowaniem kamery z kabiny, gdzie lepiej będziemy mogli się wczuć w swoją rolę.

Euro Truck Simulator dwa to idealna gra dla ludzi lubiących ciężarówki, uczących się lub zamierzających się instruować na licencjonowanego kierowcę ogromnej maszyny. W naszej klasy gry jaką udostępniamy, stanie się możliwość gry wieloosobowej, alias darmowa licencja steam. Skorzystaj Euro Truck Simulator dwa Download za darmo w całej wersji na swój blaszak PC. Sprawdź czy się nadajesz na kierowcę ciężarówki!
Firma, która przygotowała rozrywkę zdecydowała się mocno fundnąć na formę symulacyjną co wyraźnie widać w trakcie walki i przy modelu podróży. Miłośnicy tematu będą dysponowali możliwość poprowadzenia takiego pojazdu przy użyciu widoku z kabiny i wtedy rzeczywiście można najlepiej wczuć się w rolę kierowcy. Twórcy mogą dopasowania odpowiednio do swoich potrzeb sterowanie ciężarówką. Przez to gra będzie dostępna plus dla osób, które w czasie bitwy korzystają z pada.

Niezmiernie wielu zmian doczekała się również oprawa graficzna, która w tej wersji jest już przygotowana w oparciu o zupełnie nowy silnik nowej. Otrzymujemy między innymi dużo duże mapę, na której jest więcej miast, które wolno odwiedzić. Autorzy starają się również o to, tak aby udało się odwzorować najistotniejsze elementy metropolii, dzięki z jakiego powodu możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka dużo pojawiających się miast. Uefektywniona została również warstwa techniczna takiej rozgrywki ponieważ odnotowano między innymi efekty HDR, których było w poprzednich częściach nie. Już możesz teraz wziąć ETS 2 Download na komputer PC. Całość znajduje się optymalizowana w ten sposób, że gra działa dobrze na słabszym sprzęcie, o ile wcześniej ustawi się na mniejszym poziomie prezentowane szczegóły.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułF1 2017
Następny artykułDiablo 3
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.