Far Cry 3

Far Cry 3

Pobierz gręKtóry z chłopców w dzieciństwie nie bawił się w strzelanie? Zabawy w zabijanie, wojnę i inne waleczne gry to w dzieciństwie, zwłaszcza u chłopców, normalne. Podobno jednak chłopcy z gier nie wyrastają. Jest w tym jakaś prawda, dlatego Ubisoft Montreal z pomocą innych twórców mają propozycję dla starszych chłopców – Far Cry 3. To typowa, pierwszoosobowa strzelanka. Far Cry 3 jest kolejną częścią przełomowej serii gier, z której pierwsza część stanowiła udany debiut studia Crytek. Kolejne dwie edycje to zasługa Ubisoft Montreal. Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w strzelaniu pobierz Far Cry 3 Download i poczuj się jak bohater gry.
W Far Cry 3 gracz wciela się w Jasona Brody’ego. Wakacje głównego bohatera zostały przerwane, a w wyniku skoku na spadochronie ląduje on na wyspie opanowanej przez niebezpiecznych piratów. Z godziny na godzinę miejsce to staje się co raz większym piekłem. Dodatkowo jego przyjaciele zostali uwięzieni w niewoli, a wokół niego są sami bezwzględni mordercy. Jedną możliwością, aby uwolnić siebie i przyjaciół jest nauka zabijania. Jeżeli walka toczy się o przetrwanie, nauka zabijania nie jest taka trudna jak się wydaje. Jason musi korzystać ze wszystkiego co tylko ma pod ręką, aby wykończyć przeciwników. W przeciwnym wypadku, to oni wykończą Jasona.

Gracz dysponuje szerokim wachlarzem broni. Od pistoletów, poprzez maczety, karabiny, strzelby, wyrzutnie i granatniki. Każdą z tych broni można dowolnie urozmaicać, dokładając do niej różne celowniki, czy zmieniając kamuflaż. Przeciwnik również posiada bogate wyposażenie, przez co każda walka jest nie lada wyzwaniem. Popularna seria pierwszoosobowych strzelanin Far Cry doczekała się, ku uciesze tysięcy fanów, następującej już, trzeciej odsłony. Potem przemierzamy w niej kategoryczny świat, aby brać udział w starciach z inteligentnymi przeciwnikami, a choć za pracę odpowiada nadal Ubisoft Montreal, gra została przygotowana niedaleko współpracy z zespołami Ubisoft Shanghai, Massive Entertainment i Ubisoft Reflections. Pełną salę gry można już dostać za darmo Far Cry trzech Pobierz na PC natomiast poczuj moc przygody którą reprezentuje ten tytuł. Decydującym bohaterem gry jest Jason Brody, któremu od zarania nie wszystko idzie platforma obywatelska jego myśli. Nieszczęśliwy rabunek ze spadochronem sprawia, iż Jason ląduje na wyspie, a jakby tego stało mało okazuje się, iż znajdują się na niej psychopatyczni piraci, którzy nie przepadają za odwiedzinami. Jason dysponuje zresztą także inne ambarasy, okazuje się bowiem, iż do niewoli dostaje się grupa jego przyjaciół, natomiast w jego najbliższym oblężeniu zaczyna się wręcz marzyć od morderców, których struktura psychiczna jest co najmniej niestabilna. Szybkie opuszczenie wyspy natomiast ocalenie przyjaciół stanie się dopuszczalne tylko w jednym kazusie – gdy Jason nauczy się zabijać.

Ponieważ Far Cry 3 to strzelanka pierwszoosobowa, należy liczyć się spośród tym, że gracz zostanie koncentrował się przede wszystkim na eliminowaniu wrogów wykorzystując w powyższym celu wszelkie dostępne mu metody. Warto jednak przykuć uwagę na to, że pozostała mu pozostawiona swoboda wykonywania, co wcale nie jest aż tak oczywiste dla FPS-ów. W rezultacie mamy do czynienia spośród otwartymi poziomami, sami damy radę więc decydować o kochance dającej najwięcej szans na powodzenie. Far Cry trzech Pobierzesz już za darmo na komputer PC. Można ergo zabijać po cichu, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby decydować się na spektakularne akcje przede wszystkim, jeśli pozwala na owo uzbrojenie. Plusem gry istnieje również zastosowanie uproszczonego farmaceutyku RPG, gracz może ergo liczyć na punkty doświadczenia natomiast nowe umiejętności przydatne w procesie eliminacji wrogów.

Far Cry 3 – trailer gry

W Far Cry 3 gracz ma swobodę działania. Leżący mają otwartą strukturę, przez wzgląd czemu gracz może samodzielnie wybrać taktykę.

Jason prawdopodobnie zatem pozbawiać przeciwników autopsji po cichu, ale może również niespodziewanie wtargnąć w główny punkt obozu nieprzyjaciół i spośród okrzykiem na ustach odjąć ich życia. Już znasz, którą taktykę obierzesz wcielając się w Jasona Brody’ego? Pobierz grę jak najpośpieszniej wpisując w wyszukiwarkę Far Cry 3 Download. Namów się sam, która taktyka okaże się skuteczniejsza. Za postępy zarówno w fabule gry akcji jak i w otwartym świecie, gracz otrzymuje punkty doświadczenia, które przydają się, jeżeli chce kupić nowe umiejętności przypisane do trzech ścieżek rozwoju: czapli, pająka i rekina. Każde wyeliminowanie wrogów, podbicie obozów czy włączenie nadajnika dodaje nam punkty doświadczenia. Każda z trzech ścieżek nagradza inny sposób zwalczania przeciwników i ułatwia eksplorację archipelagu.

Co ciekawe, w trzeciej części Far Cry można dosłownie poczuć się jak Jason. Twórcy zadbali o detale, dzięki czemu w momencie podtopienia bohater zaczyna realistycznie wpadać w panikę machając chaotycznie rękami. Potencjalne jest też potknięcie się o wystający konar oraz realistyczne przewrócenie się, nawet lepiej upadek w głąb morza. Wiarygodne uczucie towarzyszy graczowi również w momencie strzelania, dokąd odrzut niektórych broni wydaje się naprawdę potężny. To komplet sprawia, że gracz istotnie czuje, jakby sam asystował otoczony bandą piratów oraz musiał walczyć o przeżycie i życie swoich kamratów. Teraz możesz sam poddać próbie jak to jest walczyć o życie z mordercami. Dosyć tego, że wpiszesz w szukajkę internetową Far Cry 3 download i pobierzesz grę. Pomocnicza produkcja studia Ubisoft, trzeci seri pod nazwą Far Cry. Tak jak w wcześniejszych odsłonach serii sterujemy istotą z widoku FPP. Jak bardzo w poprzednich wersjach utrzymana została tematyka gry. Wydaje się to strzelanina a jej akcja rozgrywa się na egzotycznej wyspie. Główny gieroj przez nieszczęśliwy skok ze spadochronem wylądował na wyspie, którą zamieszkują psychopatyczni piraci. Zdecydowanym atutem gry wydaje się otwarta przestrzeń, którą jesteśmy w stanie przemierzać pieszo, pojazdami nawet lepiej paralotnią.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGothic
Następny artykułFar Cry Primal
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.