Far Cry Primal

Far Cry Primal

Pobierz gręFar Cry to produkcja zrealizowana w konwencji pierwszoosobowej gry akcji, której pierwszym producentem było studio Crytek. W 2004 roku prawa do tej produkcji przejął Ubisoft Montreal. Zmiana ta wyszła grze zdecydowanie na dobre, gdyż studio to, rozwijając najlepsze cechy tej produkcji, doprowadziło ją do szczytowej formy. Cała fabuła Far Cry Primal rozgrywa się w czasach prehistorycznych i przenosi gracza do epoki kamienia łupanego około dwanaście tysięcy lat przed naszą erą. Cała akcja tej gry toczy się w przepięknej krainie Oros, która w całości została wymyślona przez twórców tej produkcji. Dzięki temu, że powierzchnia ta została ukształtowana poprzez cofnięcie się lądolodu, charakteryzuje się on wyjątkowym ukształtowaniem terenu. Spotkać tutaj można zarówno bagna, lasy, jak i strefy, które pokrywa śnieg i lód. Gracz wciela się w rolę starożytnego myśliwego o imieniu Takkar. Poznaje go w momencie, kiedy łowca zostaje zupełnie sam, gdyż w wyniku walki z obcym plemieniem wszyscy jego towarzysze zostali brutalnie wymordowani. Od tej chwili gra zamienia się w prawdziwą walkę o przetrwanie. Ciągle musi on uważać na czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa. W każdej chwili życia pozbawić go mogą zarówno agresywni tubylcy, jak i szalenie groźne ogromne prehistoryczne bestialskie zwierzęta. Aby przetrwać, Takkar powinna uformować nowe lud i zapewnić mu odpowiednie warunki gwoli odpowiedniego rozwoju. Spróbuj zagrać samemu w Far Cry Primal Download. Czy dasz radę przetrwać?
Błękitna planeta gry Far Cry Primal jest bez ogródek ogromny i bardzo rozległy.. Dzięki do tego stopnia rozbudowanej rzeczywistości na jej bohaterowie abstrahując od standardowych misji posiadają do wykonania dodatkowo wiele dodatkowych zagadnień oraz niebezpiecznych przygód. Muszą oni lecz i odbijać z dłoni wrogów niebezpieczne frontony oraz walczyć spośród dzikimi i niebezpiecznymi zwierzętami w taki sposób ażeby później je upolować. Ogromnym atutem tejże gry, który robi, że rozrywka widnieje jeszcze ciekawsza widnieje zapewnienie graczom dużej swobody działania a możliwości skorzystania spośród wielu alternatywnych technik prowadzących do adaptacji założonych celów. Na skutek tym wszystkim zaznaczonym rozwiązaniom, przyjemność spośród rozgrywki znajdą w niej zarówno postaci emocjonujące się błyskawiczną akcją i dopiero co tego oczekujące od chwili gier komputerowych, i pasjonaci strategii a logicznego myślenia.
Demiurga gry Far Cry Primal Download absolutnie zadbali też o jak najbardziej prawdziwe funkcja realiów epoki kamyka łupanego. W tym zamiarze mocno rozbudowany pozostał system rzemiosła. Bohaterowie w grze nie znajdują gotowych programów, wszelkie niezbędne aż do życia przedmioty takie jak broń, azali innego rodzaju przybory muszą oni uformować sobie sami stosując z różnych materiałów jakie znajdą, a własnej kreatywności. Aż do swojej dyspozycji posiadają oni jedynie kości i skóry upolowanych zwierząt, a także różnorodne kamienie, które muszą poddać odpowiedniej obróbce. Z elementów tych mogą oni sami stworzyć różnorodną broń typową dla ludów prehistorycznych. Należą do niej między innymi różnego rodzaju maczugi, oszczepy, dzidy, łuki, czy inne typy oręża.
Podobnie jak to było w epoce kamienia łupanego, tak również w tej grze ogromnie ważną rolę odgrywa ogień. Wykorzystywany jest on nie tylko po to by przetrwać, ale pełni też istotne funkcje strategiczne i pomaga w walce z przeciwnikami, gdyż jedną z jego najważniejszych funkcji jest odstraszanie dzikich i drapieżnych zwierząt. Dzięki pomysłowemu wykorzystaniu tego żywiołu, możemy przepędzić drapieżniki w taki sposób, aby przerażone stworzenia uciekając na oślep stratowały nieprzyjacielskie plemiona. Dzięki temu patentowi możemy pozbyć się dwóch wrogów jednocześnie. Sprawdź jak żyli ludzie pierwotni. Gra Far Cry Primal Download jest już dostępna do pobrania.
Takiej gry jeszcze nie było! A na pewno nie była ona zrobiona z takim rozmachem! Od dziś na naszej stronie będzie dostępny instalator do gry, na którą czekają wszyscy fani serii Far Cry, oraz gracze lubiący coś innowacyjnego i innego niż wszystko, co wyszło dotychczas. Nasza strona angażuje się we wszystkie najnowsze projekty, dlatego właśnie możecie skorzystać z Far Cry Primal Download Domyślamy się, że większość z Was słyszała już o najnowszej części popularnej gry Far Cry, chociażby z tego względu, iż jest to zupełnie coś innego. Dla nas osobiście firma Ubisoft, zrobiła doskonale odchodząc (przynajmniej w tej części) od chwili utartego modelu walki, który bez wątpienia uczestniczył naprawdę niezły, acz taka zmiana sprowadzi Ubisoftowi jeszcze sporzej fanów, a polskiej stronie więcej wizytujących.

Far Cry Primal – trailer gry

Jeśli chodzi o nasze instalatory stricte, to nie spotkacie tutaj figa nowego, wszystko oczekuje tak samo, gdy wcześniej. Jeżeli korzystacie z naszych programów co jakiś chronos i będzie owo wasz kolejny raz, gdy zainstalujecie grę dzięki naszych urządzeń, owo na pewno nie będziecie mieć żadnych zagrożeń. To samo tyczy się użytkowników nowych, ponieważ wszelkie nasze produkty istnieją tworzone tak, ażeby były, jak najbardziej łatwe. Dla wszystkich absolutnie.

Jeżeli Far Cry Primal Download będzie pierwszą walką, jaką zainstalujesz na skutek nam, to nie obawiaj się małych problemów. Instalator ów został stworzony dzięki takich samych osób jak Wy, czyli graczy przez, którzy w prędki i komfortowy badania chcą zagrać w wymarzoną grę, bądź taką, która ich po prostu interesuje. Istniejemy pewni, iż nie napotkacie żadnych zagrożeń w czasie instalacji, i grania. Nawet nałożenie pliku Crack, stało w pełni zautomatyzowane a nie musisz się o to ambarasować, ponieważ doda się on do katalogu z grą na przestrzeni instalacji.

Co spotka Cię w Far Cry Primal? Ani chybi niesamowita i niezapomniana przygoda! Tak jak wspomnieliśmy jest to innego coś zupełnie. Ów razem nie wcielisz się w samotnego wojownika, który posiada nowoczesnym arsenałem. Nie będziesz używał wyrzutni rakiet, granatów, oraz ładunków wybuchowych. Nie przyjdą Ci dodatkowo z pomocą szybkie samochody. Tym razem będziesz musiał stanąć naprzeciwko krwiożerczym zwierzętom, jakie żyły dziesięć tyś. lat przed polską erą. Głównym źródłem zatem jest czas kamienia łupanego. Lud bohatera (którym przyjdzie przeżywać nam ów niesamowite przygody) pozostaje wymordowane przez różne, my natomiast trafiamy do krainy Oros, w której musimy stawić czoła na prawdę wielu przeciwnościom. Abstrahując od fabularnych zadań pozostaniemy musieli nauczyć się eskalować ogień, oraz odpowiednio wykorzystać go, gonić na zwierzęta a przyrządzać pożywienie spośród ich mięsa. Z tego powodu gra zyskała ciemny charakter survivalowy. Co więcej mechaniczne środki przewozu zostały zamienione na oswojone zwierzęta, na których będziemy zdołali przemierzać spory błękitna planeta gry. Kończąc Primal posiada świetną oprawę graficzną, mechanika walki posiada kilka szczegółów z poprzednich partie, dzięki czemu fani serii Far Cry, nie będą się musieli przestawiać.
Nader ciekawym rozwiązaniem uatrakcyjniającym całą rozgrywkę widnieje umożliwienie głównym postaciom możliwości wykorzystania bogatych gatunków zwierząt jak prehistorycznych środków transportu dzięki oryginalnej możliwości umożliwiającej ich dosiadanie. Ta możliwość daleko przyspiesza podróż platforma obywatelska krainie Oros. Nader mocną stroną tejże gry jest atrakcyjna i niezwykle realistyczna grafika. Dzięki niej każdy gracz być może poczuć się jakby wszedł w wehikuł okresu i cofnął się o całe tysiące lat po owo by zobaczyć w jakim trudzie człek na przestrzeni dziejów docierał do takiego stana rozwoju, jaki zdołamy obserwować w dzisiejszych czasach.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFar Cry 3
Następny artykułFar Cry 5
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.