Gothic 3

Gothic 3

Pobierz gręSeria Gothic jest dobrze znana niejednemu graczowi. Dla fanów serii JoWooD Entertainment proponuje najnowszą część gry – Gothic 3, która jest bezpośrednią kontynuacją Gothic 2. Jeżeli chcesz stać się graczem trzeciej odsłony Gothic, pobierz Gothic 3 download. Świat, w którym toczy się akcja trzeciej części serii złożony jest z trzech krain: pustynnego Varrantu, skutego lodem Nortmaru i średniowiecznej Myrthany.
Główny bohater wraz z załogą dobija do brzegu Myrthany, która zajęta jest przez orków, by toczyć z nimi walkę. Losy bohatera nie są zapisane. To gracz podejmuje decyzję po której stronie opowiedzieć się w trwającej wojnie pomiędzy bogami – Innosem i Beliarem. Możliwości jest kilka. Gracz może wybrać drogę boga ognia i sprawiedliwości, co oznacza przyłączenie się do buntowników. Pójście w stronę boga wojny i ciemności oznacza przyłączenie się do frakcji assassynów. Gracz może też wybrać drogę boga wody i równowagi, co wyrównuje szanse w powojenne pomiędzy bogami a ustanawia pokój na kolejne tysiąclecia na krzyż zniszczenie mocy bogów. Gracz może dać możliwość zwycięstwo jednej ze stron odnajdując piątka artefaktów Adanosa, alias boga wody a równowagi. Artefakty, jakie musi odnaleźć owo szata, dwa pierścienie, amulet i fermata. Jeżeli chcesz całkowicie z głównym bohaterem opowiedzieć się po jakiejś ze stron walki pobierz grę Gothic 3 download.

Gdy gracz opowie się po jednej ze stron następuje basta gry. Kiedy przedstawi się za Beliarem, czyli bogiem walki i ciemności, a zabije orkowych liderów, zostanie nowym królem Myrthany. Opowiedzenie się po stronie Innosa oznacza uwolnienie Myrthany spod władzy orków. Gracz może podobnie odejść do Niezbadanych Krain jeżeli zniszczy artefakty w nordmarskim piecu do wytopu rudy i zabije boskie pierwiastki Innosa i Beliara.
Dobra gra RPG owo gwarancja udanej przyjemności na najwyższym pułapie. Nic więc dziwnego, że liczba miłośników tego typu gier bez ustanku rośnie. Są one bowiem w stanie przenieść nas do świata i sprawić bajkowego, iż wcielimy się w zupełnie inne aniżeli na co dzień rolę. I to przecież dopiero co o to chodzi w grach komputerowych. Wśród wielu gier RPG istnieją takie, które znać ma obowiązek każdy miłośnik gatunku. Gothic 3 Download z całą gwarantem jest jedną spośród nich. Właśnie ergo warto pobrać tę grę na osobisty komputer i namówić się co być może nam zaoferować. Gdy pokazują pozytywne poglądy oraz duża fama tej gry być może naprawdę wiele.
Gothic 3 to dodatkowa, trzecia już, edycja jednej z najważniejszych serii cRPG. Platforma obywatelska przegranej wojnie kadry są tłamszeni dzięki okupacyjne siły orków. Jeśli chcą ocaleć muszą z nimi walczyć albo, albo dokonać fuzji do zielonych najeźdźców. To jaką strategię wybierzemy zależy od chwili nas. Nie sposób bowiem ukryć, iż w grze tejże bardzo duży akcent położono na swobodę. Nic, poza stworzeniami, które napotkamy na swojej drodze, nie ogranicza naszej eksploracji. Od samego zarania gry możemy doznać powodzenia w dowolne lokalizacja na kontynencie. Zagadnienia główne przez większość gry nie tworzą też żadnego logicznego ciągu i najczęściej wykonuje się je przy okazji wykonywania zadań pobocznych. Warto dodać, że podobnie jak w poprzednich odsłonach gry, gracz nie może samodzielnie wykreować postaci, lecz jej rozwój został znacząco rozbudowany. Ułatwiono również posługiwanie się mieczem, które z całą pewnością było słabym punktem poprzedniej wersji gry. W trakcie rozrywek mamy również możliwość nauczenia się magii. Dzięki temu gra jest ciekawsza i przyjemniejsza w odbiorze. Największym jednak atutem trzeciej części Gothika wydaje się być wyrafinowana konstrukcja świata, 20 miast i osiedli ludzkich, z których największe przywodzą na myśl stolicę Khorinis. Bardzo urozmaicony wizualnie świat idzie w parze z bogactwem flory i fauny, z rytmem dobowym, któremu podporządkowuje się wszystko co żyje. W połączeniu z ciekawą grafiką oraz dbałością o detale takie jak zmiany pór dnia i nocy oraz zawrotną ilością misji, która liczy aż 600 zadań daje to grę, którą warto posiadać. Dlatego tez, niezależnie od tego czy byliśmy miłośnikami poprzednich części serii czy też dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z Gothic z pewnością będziemy zadowoleni z otrzymanej gry. Słowem Gothic 3 Download to dobra decyzja, która nie pozwoli nam się nudzić przez wiele długich godzin. Warto bowiem zdać sobie sprawę, że w grze tej nie ma jednej słusznej drogi na jej ukończenie a przed nami wiele, często nieoczywistych lub trudnych wyborów. Nie jest to jednak wadą tej gry – wprost przeciwnie. Większość graczy właśnie za to docenia tę pozycję.

Gothic 3 – trailer gry

Podsumowując, jeśli poszukujemy gry, która ma nas przenieść do innego świata, wciągnąć w wir przygód a jednocześnie zmusić do myślenia wybór gry Gothic 3 jest decyzją słuszną w stu procentach.

Jest to bowiem gra doskonale opracowana, w której każdy, najmniejszy szczegół ma znaczenie i może wpływać na dalsze nasze losy. Dlatego też nie ma dwóch osób, które przeszły by grę tę w dokładnie ten sam sposób. To wyjątkowa gra, w której wszystko zależy od nas. O tym, że podoba to się graczom świadczą liczne optymistycznym głosy, recenzje a oceny. Warto orzec ich prawdziwość a przenieść się w ów niezwykły, nieco czarodziejski świat. Z pewnością stanie się to ciekawe badanie oraz doskonały badania na nudę. W trzeciej części, również w poprzednich, gracz nie ma dyspozycja samodzielnego wykreowania kreacyj. Natomiast rozwój kreacyj jest bardzo powiększony. Gracz uczy się posługiwania broniami – białą i afroamerykanką.

Poza nauką wojny gracz może ewoluować swoją postać ku łucznictwa oraz magii, przy czym zaklęcia w Gothic trzy opierają się na wiedzy pradawnych, jaką gracz ma alternatywa stopniowo przyswajać. Gracz może też badać umiejętności kowalskich, alchemicznych czy kulinarnych. Pragniesz poznać tajniki magii oraz uczyć się posługiwania bronią? Wpisz w wyszukiwarkę Gothic trzy download i skorzystaj grę, a będziesz mógł rozpocząć awanturę w świecie Myrthany.
Niewątpliwą zaletą trzeciej części serii Gothic jest konstrukcja otoczenia, który jest nader urozmaicony wizualnie. Demiurga zadbali o arsenał flory i fauny oraz rytm dzienny, któremu podporządkowane istnieją wszystkie żyjące wykonania. Wszystkie szczegóły były dopracowane do tego stopnia, iż łąki porośnięte istnieją nie tylko trawą, aliści też kwiatami, paprociami oraz inną, przeróżną roślinnością. Zauważalne istnieją też różnice w zachowaniu pomiędzy bogatymi gatunkami zwierząt. Krótko mówiąc, gra warta widnieje polecenia. Z pewnością daje rozrywkę na długofalowe godziny gry. Gothic 3 deklasuje różne gry dobrą fabułą, bogactwem świata a dużą liczbą różnych misji do wykonania. Z pewnością warto nabyć tę grę a spróbować swoich potencjałów obierając drogę aż do celu.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFootball Manager 2018
Następny artykułGothic 2
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.