Grand Theft Auto Vice City

Grand Theft Auto Vice City

Pobierz gręGrand Theft Auto: Vice City to kolejna okazja do tego, aby przenieść się do świata gier opowiadających o świecie przestępczym. To również rozwinięcie tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzedniej odsłonie gry. Akcja przenosi nas do lat osiemdziesiątych dwudziestego stulecia, teraz jednak możemy poznać nowe miasto – Vice City. Owo właśnie tam Sonny Forelli wysyła Toma Vercettiego, w jakiego postać wciela się gracz, nietrudno do tego domyślić się, iż w Vice City nie będziemy jeno turystami. Naszym obowiązkiem jest zrobienie ciagu nie tylko z własnymi gangami, ale dodatkowo z kubańskimi gangsterami, a nawet z osobnikami policji, którzy odwiedzili w pułapkę demoralizacji. Pobierz w tej chwili bezpłatnie tą kultową rozrywkę jaką jest GTA Vice City Download w pełnej klasy na komputery PC.
Sama gra apiać składa się spośród szeregu misji, gwoli których charakterystyczne widnieje to, że łączy je spójna a dość nieliniowa akcja. Zadania, jakie kładzie się graczowi, dzielą się między sobą, oczekuje się dlatego od niego lecz i kradzieży samochodów, aliści również skoków rabunkowych, dostarczania ważnych przesyłek, podkładania bomb, i czasem także morderstwa. Nic skomplikowanego – właśnie taką robotę Tom ma wpisaną w kontrakt przecież. Samo Vice City to do tego miasto nie tylko duże, ale i odróżnione. To wrota, prowadzące na Karaiby a do Ameryki Gorącej, możemy więc admirować tu słonecznymi plażami i terenami rekreacyjnymi, przepychać się przez przepełnione centrum, a także zaglądać do slumsów. Dzieli są też kadry, którzy tu mieszkają, śmieciarze mieszają się bowiem z wpływowymi politykami i gwiazdami rocka.
W dzisiejszych czasach na skutek grom komputerowym jest dozwolone wcielić się w zupełnie różne funkcje i przebywać w różnych miejscach. Jest dozwolone walczyć ze złymi ludźmi wcielając się w rolę dobrego policjanta, ale jest dozwolone też poczuć się gdy członek mafii uciekając nim organami sprawiedliwości. Rockstar Games proponuje cesja się w fikcyjne, klimatyczne miasto Vice City i alternatywa poczucia się gdy członek przestępczego otoczenia. Vice City owo miasto, które oparte jest na miasteczku Miami ze stanu Floryda z lat osiemdziesiątych. Nawiązanie do Miami polega nie tylko na wyglądzie bohaterów gry i miasta, ale też fabuła związana jest ze sprawami handlu i przemytu narkotyków.

Grand Theft Auto Vice City – Trailer gry

Grand Theft Auto Vice City jest kolejną częścią niezwykle popularnej serii gier o przestępczym świecie, a ściślej mówiąc, jest to rozwinięcie poprzedniej części, czyli Grand Theft Auto 3. Biorąc pod uwagę techniczne sprawy, GTA Vice City znacznie różni się od poprzedniej części. Dużo lepsza i płynniejsza grafika, szczegółowe modele budynków, roślinności i ludzi zdecydowanie rzucają się w oczy.

Wieczór w Vice City jest klimatyczny, a to za sprawą rozjaśniających ciemność latarni, neonów klubów nocnych i sklepów, świateł w wieżowcach czy sygnalizacji świetlnych. GTA Vice City zdecydowanie pozwala poczuć atmosferę Miami. To wszystko wygląda jeszcze bardziej niesamowicie podczas opadów deszczu, kiedy to światła samochodów i kolorowe reklamy odbijają się od mokrej nawierzchni. To po prostu trzeba zobaczyć. W GTA Vice City dopracowane zostały postacie. Reprezentują oni różne klasy społeczne, co można zobaczyć m. in. po ich ubiorze. Po ulicach miastach chodzą ubrani w kąpielówki turyści, kobiety z zakupami, biznesmani w garniturach, policjanci, staruszki, robotnicy, czy bezdomni. Również dzielnice miasta zostały zróżnicowane. Niejednokrotnie gracz odwiedzi portowe dzielnice czy biedne slumsy. W tak dużym mieście łatwo się zgubić, więc pomocna będzie mapa, szczegółowo przedstawiająca miasto. Z pewnością chcesz poczuć klimat Vice City. Pobierz GTA Vice City Download i ciesz się realistycznym widokiem tego niezwykłego miasta. W Grand Theft Auto Vice City gracz wciela się w rolę Tommy’ego Vercettiego, który niedawno wyszedł z więzienia. Teraz rozpoczyna współpracę z byłym przełożonym, a jego zadaniem jest utworzenie filii narkotykowej w Vice City. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. Tommy traci dorobek i pieniądze dla byłego przełożonego. Teraz za wszelką cenę stara się odnaleźć zaginione pieniądze oraz odpowiedzialnych za ich zaginięcie ludzi. Nie jest to proste zadanie. Tommy, a właściwie gracz wcielający się w rolę Tommy’ego, poznaje reguły Vice City i zaczyna wykonywać zlecenia dla nowych pracodawców. Do jego zadań należą głównie morderstwa na zlecenie, rozprowadzanie narkotyków czy fałszerstwa. Czy Tommy’emu uda się odnaleźć zaginione pieniądze? Chcesz poczuć się jak odważny i bezwzględny Tommy Vercettie? Wystarczy, że pobierzesz Grand Theft Auto Vice City Download i możesz rozpocząć mafijne życie w Vice City.

Powinno się liczyć się i spośród tym, że całkiem złożony jest krajowy świat przestępczy. W centrum miasta o siłę walczy aż siódemka konkurujących ze sobą gangów, których jest dozwolone rozpoznać zarówno platforma obywatelska ubiorze, jak i na bazie wykorzystywanych przez nich samochodów. Wykonywanie dodatkowych misji sprawi do tego, że nawiążemy dotyki z każdą spośród tych grup a nie zawsze pozostaniemy to miło bąkać. Okazuje się do tego, że gangi ani trochę będą koncentrować się ale wręcz na walce spośród nami, sporo okresu może im albowiem zająć również redukowanie się wzajemnie. Zdołasz już zagrać, skorzystaj Grand Theft Automobil Vice City PC już za darmo. Przestępcy stają też w szranki z mundurowymi. Oczywiście, w konkurencję nie ruszamy bez wsparcia, możemy dlatego liczyć nie tylko na karabiny, pistolety maszynowe oraz rewolwery, aliści również bazooki, miniguny, M16 oraz miotacze ognia. Czasem najważniejsze rozwiązania są najskuteczniejsze, nasz arsenał zawiera więc piłę spalinową, katanę, młotek, tasak, a nawet śrubokręt. Aktualnie choćby dlatego rozrywka jest często nazywana mianem dość psychopatycznej i może rywalizować nawet z takimi klasykami gatunku, gdy Postal. Samo rozczulanie się po miasteczku jest możliwe na przynajmniej kilka technik. Pełna wersja na PC GTA Vice City Download. Tradycjonaliści z pewnością skorzystają spośród co najmniej kilkunastu szablonów samochodów. Niektóre istnieją dobrze znane spośród GTA 3, nie brakuje jednak nowych również pojazdów zupełne, na czele z Chevroletem Corvette. Tym całkowicie jednak możemy przesiąść się również posiada motor, zasiąść w ciągu sterem sportowej łodzi motorowej, a nawet posłużyć się z helikoptera. Furt możemy też opierać się mniej lub w wyższym stopniu standardową broń. Jej arsenał zaskakuje zróżnicowaniem, czeka na naszą firmę bowiem zarówno sprawdzona policyjna pałka, i Uzi. Ponownie zdołamy też liczyć na obecność stacji radiowych umilających nam rozgrywkę.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGrand Theft Auto San Andreas
Następny artykułSlender The Arrival
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.