H1Z1

H1Z1

gry do pobrania Parę tygodni temu mój lokalny szwagier, wiem … całkowite zło świata się od czasu nich bierze, pokazał mnie prostą strzelankę, grę których wiele. Chodzisz, strzelasz, próbujesz przeżyć, przy okazji pozbawiając autopsji innych – nic nowemu. Jednak coś intrygującego stało w tym tytule, co uradziło, iż po powrocie do natychmiast skorzystałem z opcji „Kup” domu, a chwilę nadal w bibliotece Steama ujrzałem grę – H1Z1. Moje pierwsze skojarzenie to metafora wirusa grypy, jakiś czas temu straszący nas z mediów czterema jeźdźcami apokalipsy i równą śmiercią. Widziałem tą zabawę przez 5 minut, natomiast jednak zdecydowałem się bez zastanowienia na jej nabycie, jak się potem w promocyjnej cenie 12, 99$, 19 normalnie, 99$. Co więc jest w niej takiego interesującego i czy warto zainwestować osobisty czas i pieniądze, by zostać King of the kill? Na postapokaliptyczny, całkiem pokaźny teren, zostaje zrzuconych 200 osób około, wszystka ze spadochronem, wśród nich my. Od pierwszych sytuacji lądowania, aż do końca wojny to my kreujemy lokalny los, mamy pełną dowolność ruchów, to od naszego sprytu, taktyki i idei zależeć będzie jak jak mucha w smole uda nam się przetrzymać, a przetrwać jak się okazuje, nie jest bez trudu. Na mapie mamy „porozrzucanych” kilka miast, farm, pozbawiony wolności, kościołów, sklepów, stacji benzynowych, kempingów, czy obozów. Owo właśnie na te pozycje początkowo kierują się gracze, głównie za sprawą możliwości umeblowania się w sprzęt gwarantujący dalsze przetrwanie, a szczegółowiej: Gdy jesteśmy już wyposażeni pozostaje nam polować. Trzeba jednak dodać, iż możliwości przenoszenia przedmiotów są więzione oraz uzależnione od ich masy i naszego nowoczesnego wyposażenia, np. ze kornym plecakiem możemy dźwigać 1200 jednostek masy, a spośród militarnym już 2400 j. m. (max w grze). W pierwszych grach, skupiamy się głównie na przetrwaniu, zapoznajemy się z poruszaniem, światem gry, mapą, czy rzemiosłem.

H1Z1 oficjalny trailer gry

H1Z1 posiada również tryby wbudowane w grę jest to Battle Royale – jest to tryb PvP przeciwko innym graczą – więcej chyba nie muszę tłumaczyć. Mimo tego, że gra posiada wersje demo/alpha jest ona na dużym rankingu w grach survival. Po rozpoczęciu gry, gracze mają czas na zebranie surowców które pomogą im wytrwać do końca i ukryć się przed trującym gazem! Najważniejsze żeby przetrwać to najlepiej zdobyć broń, samochód i kilka apteczek! Pamiętaj im więcej ludzi z tobą tym większa szansa na wygraną. Rywalizacja jest bardzo duża, ergo lepiej złap kolegów natomiast usiądźcie do gry w H1Z1 Oczywiście zbieractwo przeróżnych, nawet pozornie niepotrzebnych kwestyj jest kluczowym elementem zabawy. Otóż z kilku średnich przedmiotów można stworzyć konieczne do przetrwania narzędzia, co więcej broń. Uważając na zombiaki miejcie baczenie na własnych towarzyszy, w razie problemów rzucajcie w nich koktajlem Mołotowa i po sprawie. Jak cię mogę rozwoju sytuacji nachodzi popyt wyszkolenia w swojej osobowości pewnych skilli, ale nie ma co się dręczyć bo nawet jeśli zginiemy owo po pewnym czasie na nowo powracamy aż do zabawy.

Tak, w tej grze, jak w prawdziwym survivalu, niektóre rzeczy musimy wykonać sami. Do podstawowych należą: bandaż, tuba prokoagulantu (zatrzymuje krwawienie), czy prymitywna kamizelka kuloodporna. Każdy początkujący gracz kampi, nie porusza się po mapie, nie ryzykuje – to naturalne. Na szczęście ten stan szybko mija, przemieniając nas w prawdziwego seryjnego mordercę. Paradoksalnie im więcej ryzykujemy, tym więcej zabijamy. Im więcej zabijamy, tym więcej wyposażenia uzyskujemy (można szabrować zwłoki przeciwnika pozbawiając cennych przedmiotów). Im lepiej jesteśmy wyposażeni, tym dłużej możemy przetrwać. Oczywiście wymaga to wszystko wyszkolenia i czasu spędzonego w grze, ale wraz z rozgrywką gracz orientuje się, że tak właśnie wygląda droga do upragnionego tytułu King of the kill, a unikanie walki nie jest najlepszym pomysłem. Postanowiłem Wam jeszcze opowiedzieć o mojej drodze do zwycięstwa w H1Z1. Od początku planowałem grać z kolegą Grześkiem w tryb DUOS. Obaj uczyliśmy się tej gry od podstaw, dzieliliśmy spostrzeżeniami, omawialiśmy sytuacje i możliwe ich rozwiązania. Nierealna fizyka pocisków nie ułatwiała nam zadania, a początkowe niepowodzenia frustrowały. Wciąż jednak graliśmy dalej, bo gra przynosiła ogromną satysfakcję. Nie ukrywam, że kampiliśmy, przemieszczaliśmy się tylko w razie potrzeby i więcej czasu spędzaliśmy w bezruchu niż na realnej grze. Nabierając jednak doświadczenie, wykonując pewne rzeczy już odruchowo, stawaliśmy się coraz skuteczniejsi, powoli przestając unikać walki, poznając ulubione bronie i agresywnie brnąc po swój pierwszy tytuł. Po 50 godzinach spędzonych na wspólnej grze – udało się! Zagraliśmy rozsądnie i strategicznie, jednak w mojej ocenie zdecydowanie za mało agresywnie. Pozostało nam doskonalić sztukę celowania na większe odległości oraz aktywnego poszukiwania przeciwników, w celu szybszej ich eliminacji. Przed nami jeszcze daleka droga, ale przebędziemy ją z uśmiechem na twarzy i ogromnymi pokładami satysfakcji z gry.


H1Z1 do pobrania, download H1Z1 pełna wersja pc, H1Z1, H1Z1 chomikuj, H1Z1 crack, H1Z1 crack do pobrania, H1Z1 demo do pobrania, pobierz H1Z1, H1Z1, H1Z1 demo gry, H1Z1 demo pc, H1Z1 download pc, H1Z1 download za darmo, H1Z1 działająca wersja, H1Z1 gra do pobrania, H1Z1 gra za darmo, H1Z1 pełna wersja gry na pc, H1Z1 pobierz, H1Z1 pobierz za darmo, H1Z1 reloaded, H1Z1 ściągnij, H1Z1 ściągnij na pc, H1Z1 skąd pobrać, H1Z1 skidrow, H1Z1 torrent, H1Z1 utorrent, H1Z1 za darmo pc, skąd pobrać H1Z1 pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSymulator Farmy 2017
Następny artykułThe Guild 3
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.