Medieval Engineers

Medieval Engineers

Pobierz gręMedieval Engineers to dalszy tytuł, który poszedł ze studia Keen Software House. Pierwotną ich kreacją istniała gra Space Engineers, której akcja, gdy sam tytuł już na to wskazuje, toczyła się w przestrzeni kosmicznej. Medieval Engineers to przede wszystkim sandbox, którego akcja osadzona jest w czasach średniowiecza. Jego fabuła polega głównie na budowaniu różnorodnych budynków: począwszy od drewnianych chatek, aż po wielkie, kamienne fortyfikacje i zamki. Jeśli uwielbiasz gry, w których musisz samemu coś stworzyć lub zbudować, to Medieval Engineers z pewnością możesz wpisać na listę swoich ulubionych. Pobierz Medieval Engineers Download i rozpocznij budowę własnego miasta, którego będziesz musiał bronić przed licznymi barbarzyńcami.

Medieval Engineers to gra akcji, która pozwala graczowi na pełną dowolność jeśli chodzi o stawianie jakichkolwiek budynków. Rozpoczynając grę w opcji dla jednej osoby gracz ma do wyboru dwa tryby: kreatywny oraz survival. O ile w pierwszym z nich nie trzeba martwić się o surowce do budowy, o tyle drugi jest już znacznie bardziej wymagający. Tryb kreatywny oddaje graczowi do wyboru całą gamę różnorodnych bloków, zarówno tych prostych jak i tych bardziej zaokrąglonych. Za ich pomocą można zbudować ciekawą fortyfikację. Tryb survival wymaga już poświęcenia grze więcej uwagi i czasu. Tutaj gracz musi sam zdobywać kolejne materiały, jakie mają mu posłużyć do budowy wybranego zamczyska. Dodatkowym utrudnieniem widnieje fakt, iż bohater literacki odczuwa zarówno przemęczenie jak i głód, spośród którymi trzeba samemu radzić. Ponadto jest również możliwość budowania całych miast, przeobrażania terenów, a także przeprowadzania prac górniczych pod ziemię. Gra jest doskonałą rozrywką dla coraz to znacznie wiekszej ilości osób, jakie mogą ze sobą zarówno współpracować, np. przy budowaniu twierdz i odpieraniu ataków wrogów, lub konkurować. Jeśli kręcą Ciebie gry, których rzeczą jest tworzenie innowacyjnych budowli, a nawet pełnych ich skupisk, dopiero Medieval Engineers ani chybi Cię nie zawiedzie. Pełna wersja Medieval Engineers Pobierz a zostań średniowiecznym twórcą, którego budynków nie da się zniszczyć. Medieval Engineers to atrakcyjna sandboksowa gra komputerowa osadzona w epokach średniowiecza, która pozostała stworzona przez atelier deweloperskie Keen Software House. Gracze wcielają się w funkcję budowniczych i twórców ze wspomnianego czasu. Do naszych zadań należeć będzie konstrukcja budynków o przeciwnym przeznaczeniu oraz generowanie dużej liczby samolotów oblężniczych, takich gdy katapulty i trebuszety. Konstrukcje stworzone dzięki graczy w produkowaniu Medieval Engineers pozostaną wykorzystane do wojny z armią wroga. Ponadto nie zabrakło także możliwość przeprowadzania prac górniczych a przeobrażania terenów na powierzchni. Rozgrywka w symulatorze budownictwa Medieval Engineers nastawiona widnieje na rywalizację wieloosobową w dwóch trybach: rywalizacji i współpracy. W obu trafach konieczna jest kooperacja z innymi graczami, aby odpierać naloty barbarzyńców kontrolowanych dzięki komputer.

Medieval Engineers – trailer gry

Gra Medieval Engineers została wykonana w bardzo liczący się z faktami sposób. We wznoszeniu bbudynków oraz budowaniu maszyn wykorzystywane istnieją techniki stosowane w epoce średniowiecza. Demiurga całą rozgrywkę oparli na zaawansowanym silniku fizycznym, który regularnie oblicza wytrzymałość, i zachowanie obiektów na bazie wykorzystanych materiałów, powagi oraz kształtu. Awantura, jeśli do takowej dochodzi odbywa się za pomocą maszyn oblężniczych, które również należy samemu sobie zbudować. Grafika jest bardzo realistyczna, a prawa fizyki zostały zachowane.

W momencie, kiedy gracz posłuży się większym głazem i z pomocą katapulty wystrzeli go w powietrze – może być pewny, że nie poleci on zbyt daleko, jednak dokona ogromnych zniszczeń. I podobnie w odwrotną stronę: jeśli zostanie katapultowany niewielkich rozmiarów obiekt, wówczas poleci on daleko, jednak jedynie porysuje kamienne mury. Silnik fizyczny VRAGE działa w tym przypadku bez zarzutu. Oblicza on zachowanie oraz wytrzymałość zbudowanych obiektów na podstawie ich wagi, kształtów oraz wykorzystanych surowców. Tryb Castle Siege spodoba się szczególnie tym graczom, którzy lubią, kiedy w grze trzeba czegoś bronić lub atakować. Tryb ten polega na obronie lub ataku danej fortyfikacji, w zależności od tego, do której drużyny się zakwalifikuje. Nie ma tutaj jednak mowy o żadnej bitwie – wszystko odbywa się za pomocą maszyn oblężniczych.

Pobierz Medieval Engineers Download i wciel się w rolę średniowiecznego budowniczego, który nie tylko może stawiać nowe obiekty, ale również zdobywać sąsiednie dzięki czemu jego włości będą się rozrastać.


Pobierz Medieval Engineers Torrent Chomikuj, Free Download Medieval Engineers Crack Pebx, Darkwarez Medieval Engineers Free Download, Skidrow Medieval Engineers, 3DM, Medieval Engineers crack, Medieval Engineers pobierz, cracked, demo, do pobrania, exsite, klucz, Origin, pebx, pelna wersja, pre order, prophet, reloade, Medieval Engineers pobierz grę, Neighbor ściągnij, Medieval Engineers skąd pobrać, Reloaded, repack, Steam, Torrent, Medieval Engineers chomikuj, Medieval Engineers crack, Medieval Engineers downloaden, Medieval Engineers full version download, Medieval Engineers gdzie pobrać, gra do pobrania, iso, Medieval Engineers jak pobrać, Medieval Engineers key, keygen, klucz, Medieval Engineers pełna wersja download, Medieval Engineers pełna wersja gry do pobrania, Medieval Engineers pobieranie, pobierz crack

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMinecraft
Następny artykułJust Cause 3
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.