Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Pobierz gręSeria Need for Speed jest rozwijana od połowy lat dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku, a gra Most Wanted to jej kolejna odsłona. Tym razem rezygnujemy z nocnych eskapad, do jakich przyzwyczaiły nas odsłony Underground i zaczynamy wykorzystywać nasz pojazd w odmiennych warunkach. Pewne reguły się jednak nie zmieniają i nadal możemy uczestniczyć w rozgrywce toczącej się w metropolii o sporej powierzchni, dla której charakterystyczne jest spore zróżnicowanie zabudowy. Need for Speed Most Wanted Pobierz teraz pełną wersję gry i stań się piratem drogowym. W tej odsłonie naszym celem jest miano najlepszego kierowcy ulicznego wiodącego prym na tak zwanej Czarnej Liście. Nietrudno się więc domyślić, że czeka nas konflikt nie tylko z naszymi potencjalnymi rywalami, ale i z policjantami. Rozgrywka w „NFS Most Wanted Download” polega na braniu udziału w nielegalnych wyścigać rozgrywających się w normalnym miejskim ruchu, niejednokrotnie jej elementem jest jednak również ucieczka przed policjantami charakteryzującymi się sporą determinacją. W momentach, w których robi się szczególnie niebezpiecznie, możemy liczyć na chwilowe spowolnienie akcji. Jest to spore ułatwienie, pozwala nam bowiem na całkiem spokojne, a naraz precyzyjne wykonywanie dodatkowych manewrów.

Deweloperzy nie rozczarowują i dopiero, gdy w rozrywkę wchodzą licencje, w wirtualnej rzeczywistości nie brakuje więc prawdziwych samochodów. Nie istnieją to zresztą samochody przypadkowe, możemy dlatego korzystać między innymi spośród BMW M3 a z Mazdy RX-8. Każdy pojazd jest dozwolone zresztą usprawniać, polskiej kontroli jest a poddawane tak jego wnętrze, jak i owo, co znajduje się na dworze. Problemem nie widnieje zatem zmiana koperty lakierniczej, założenie zawodowego ogumienia, czy też poprawa układu napędowego. Nie bez znaczenia jest a i to, iż same uszkodzenia są bardzo realistyczne, nie zaleca się więc uderzania w ściany z betonu przy dużej prędkości.
Wydana w 2005 roku gra Need for Speed: Most Wanted jest kolejną częścią uznanej serii wyścigowej, rozwijanej od połowy lat dziewięćdziesiątych XX wieku. Gracz ponownie wciela się w kierowcę samochodu sportowego, jednak tym razem akcja toczy się na bardzo dużej powierzchni jednej metropolii. Posiada ona różne zabudowy, w postaci stref przemysłowych i dzielnic przemysłowych, a jej struktura wyróżnia się dużą różnorodnością tras, po których jeździć może gracz.

Głównym celem rozgrywki stawianej przed graczem jest uzyskanie miana najlepszego kierowcy ulicznego z tzw. Czarnej Listy. Znajdują się na niej osobnicy mający za sobą liczne konflikty z rywalami, a także stróżami prawa w radiowozach. Zadaniem gracza jest wzięcie udziału w licznych wyścigach, które organizowane i nielegalnie realizowane są w normalnym, dziennym ruchu miejskim. Jeżeli chcesz zostać tytuł najlepszego kierowcy, pobierz Need for Speed Most Wanted Download i wykaż się swoimi umiejętnościami. Podczas rozgrywki występuje wiele sytuacji o wysokim stopniu niebezpieczeństwa, np. nagły wjazd ciężarówki z drogi podporządkowanej. Wówczas gra przełącza się w tryb bullet-time, a spowolnienie akcji pozwala na stosunkowo precyzyjne i delikatne wymanewrowanie pojazdu, a tym samym uniknięcie kraksy. Rozgrywka polega często również na ucieczce przed ścigającą gracza policją. Pod względem zawartości, szczególne wrażenie w grze Need for Speed: Most Wanted robi niezwykle zaawansowany system tuningu pojazdów. Twórcy tytułu zadbali o obecność wielu autentycznych samochodów, które znalazły się w grze dzięki uzyskaniu należytych licencji. Jeżeli chcesz przejechać się fantastycznie odwzorowanymi, istniejącymi w rzeczywistości autami, pełna wersja Need for Speed Most Wanted (2005) pobierz i siądź za kierownicą Mazdy RX-8 czy BMW M3. Wszystkie samochody podlegają tuningowi zewnętrznemu i wewnętrznemu, co pozwala graczowi na zamontowanie dowolnych spoilerów, ulepszenie układu napędowego, zmianę powłoki lakierniczej czy założenie zupełnie nowego kompletu ogumienia. Gra posiada również tryb zabawy wieloosobowej, do której dostęp uzyskać można za pośrednictwem sieci.

Need for Speed Most Wanted – trailer gry

Pod względem oprawy graficznej, Need for Speed: Most Wanted wygląda bardzo dobrze. Trójwymiarowe algorytmy samochodów oraz pozostające elementy otoczenia wykonane są z duża dbałością o detale i najmniejsze drobiazgi.

Jeżeli chcesz doznać niezwykłych wrażeń na przestrzeni jazdy, pobierz Need for Speed Most Wanted Download a podziwiaj również bardzo realistyczne uszkodzenia środków transportowych. Niszczące się pojazdy zwykle uniemożliwiają dogodne ukończenie wyścigu, aliści pod względem modelu zniszczeń są w stanie zadowolić sam najbardziej wymagających a wyczulonych na ów punkcie graczy. Na uwagę zasługuje dodatkowo doskonała, dynamiczna droga dla pieszych dźwiękowa. Podczas podróży graczowi towarzyszy muza takich wykonawców gdy m. in. Disturbed, Mastodon, The Prodigy czy The Roots. Bardzo dobrze zaimplementowane były również wszystkie dźwięki obecne w walce, doskonale odwzorowujące faktyczny odgłos silnika azali pisk opon.

Orzeknij się w sensacyjnych wyścigach, pobierz kompletną wersję – Need for Speed Most Wanted Download. Rozrywka zwraca na siebie uwagę również ergo, że charakterystyczny widnieje dla niej nader wysoki poziom wizualny. Po tej stronie warto wspomnieć chociażby o trójwymiarowych rodzajach pojazdu, w trójwymiarze stworzono jednak dodatkowo wszystkie elementy świata. Tak jedne, i drugie oddane istnieją zresztą z specjalną starannością, zadbano do tego nawet o bilon szczegóły Dużym atutem jest też skuteczna ścieżka dźwiękowa a możliwość prowadzenia walki w trybie internetowego.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrine 2
Następny artykułBlack Desert
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.