Need for Speed: Payback

Need for Speed: Payback

gry do pobraniaNeed for Speed: Payback na komputery osobiste to kolejna odsłona serii Need for Speed, wydawanej od lat przez firmę Electronic Arts. Produkcja została stworzona przez ekipę Ghost Games, odpowiedzialną za dwie poprzednie części – Need for Speed Rivals z 2013 roku i dwa lata młodsze Need for Speed. Deweloperzy mają jednak dużo większe doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych, gdyż studio zostało założone w większości przez byłych pracowników Criterion Games, czyli autorów cyklu Burnout i nie tylko. Co ważne, Need for Speed: Payback zostało stworzone we współpracy ze społecznością graczy, która dołożyła swoje trzy grosze także a właśnie wcześniejszej odsłony serii. Need for Speed: Payback na platformę PC Windows owo zręcznościowa gra wyścigowa – tak samo jak wszystkie poprzednie odsłony cyklu.

Need for Speed: Payback oficjalny trailer gry

Akcja rozgrywa się w otwartym mieście Fortune Valley, w którym występuje pełny cykl dobowy. W czasie rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych wyścigach, podzielonych na kilka głównych kategorii. 1 z największych atrakcji znajdują oczywiście pościgi policyjne, jakie pojawiały się w tąże czy innej formie w wielu częściach serii Need for Speed.

Oprócz nich nie brakuje tradycyjnej przejażdżki na czas, starć z inaczej kierowcami o pierwsze pozycja na mecie, pokazów kaskaderskich czy bitew samochodów. Jednakową niespodzianką jest za to odlot terenowa. W Need for Speed Payback będziemy popierać w misjach rabunkowych, rozlicznego rodzaju pojedynkach i pościgach. Do naszej dyspozycji pozostanie oddanych sporo samochodów, jakie według słów deweloperów, pozostaniemy mogli modyfikować dużo w wyższym stopniu, niż w poprzednich produkcjach z serii. Ciekawą możliwością ma być tworzenie samochodów praktycznie od zera – ze znalezionego wraka wykreujemy prawdziwy supersamochód. Aktualizacja: Jednostka Electronic Arts wypuściła formalny zwiastun gry Need for Speed: Payback. Potwierdzono datę premiery: 10 listopada na wszystkich platformach, przy czymże osoby korzystające z usług brukarskich EA Access i Origin Access będą mogły przybrać maskę już 2 listopada (oczywiście otrzymają też zniżkę na zakup gry). Alternatywą wydaje się Edycja Deluxe, pozwalająca na zapoznanie się z title trzy dni przed premierą, jak również oferująca garść różnych bonusów: zwiększenie zdobywanej renomy o 5%, zniżkę 10% na zakupy w sklepiku gry oraz nieco specjalistycznej zawartości dodatkowej (w ów tablicę rejestracyjną, farbę nitro oraz pakiet misji fabularnych). W skład tego przedłożenia wejdzie również Platynowa Manatki Samochodów, będąca też upominkiem dodawanym do zamówień przedpremierowych i zawierająca 5 unikatowych pojazdów, m. in. Nissana 350Z 2008 oraz Forda F-150 Raptor 2016. W Need for Speed Payback przeniesiemy się do Fortune Valley, gdzie przestępczym podziemiem, kasynami i skorumpowanymi glinami rządzi kartel Familia. Celem jest zyskać uznanie półświatka wygrywanie w rozmaitych wyścigach. Nasza ekipa – Tyler, Mac i Jess – musi zwyciężyć w masowych wyzwaniach, by móc wciągnąć się w finalnym wyścigu oraz położyć kres rządom Familii.

Need for Speed Payback zezwoli ścigać się z policją oraz innymi kierowcami w miasteczku i po bezdrożach, między kanionów, pustyń i gór. Co ciekawe, aby pomnożyć wygraną i zarobić sporzej w wyścigu, będziemy potrafili podbić stawkę – atoli warto uważać, by nie przegrać wszystkiego. Prócz batalii, gra zaoferuje możliwość rywalizowania przez sieć z inaczej graczami. Korzystając z rekomendacji Autologa, będziemy mogli ścigać się sieciowego nie tylko ze znajomymi, oraz dzięki rankingom sprawdzimy, podczas gdy wypadamy na tle innych.
Owo wydanie zapewni także parę innych bonusów, jak modyfikowanie tablicy rejestracyjnej i barwy podtlenku azotu, niższe opłaty we wbudowanym sklepie, sporzej punktów reputacji, powyższy talia aut z preorderów oraz nie tylko.


Need for Speed: Payback do pobrania, download Need for Speed: Payback pełna wersja pc, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback chomikuj, Need for Speed: Payback crack, Need for Speed: Payback crack do pobrania, Need for Speed: Payback demo do pobrania, pobierz Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback, Need for Speed: Payback demo gry, Need for Speed: Payback demo pc, Need for Speed: Payback download pc, Need for Speed: Payback download za darmo, Need for Speed: Payback działająca wersja, Need for Speed: Payback gra do pobrania, Need for Speed: Payback gra za darmo, Need for Speed: Payback pełna wersja gry na pc, Need for Speed: Payback pobierz, Need for Speed: Payback pobierz za darmo, Need for Speed: Payback reloaded, Need for Speed: Payback ściągnij, Need for Speed: Payback ściągnij na pc, Need for Speed: Payback skąd pobrać, Need for Speed: Payback skidrow, Need for Speed: Payback torrent, Need for Speed: Payback utorrent, Need for Speed: Payback za darmo pc, skąd pobrać Need for Speed: Payback pc