Prison Architect

Prison Architect

Pobierz gręPrison Architect to godność, który powinien przyciągnąć uwagę pasjonatów gier strategicznych. Gra różni się jednak od odmiennych zaliczanych do tejże kategorii, ponieważ obowiązkiem gracza nie widnieje budowa własnego miasteczka czy hotelu, aliści więzienia. Tę oryginalną propozycję przygotowało angielskie studio Introversion, jakie zyskało popularność jak też dzięki takim błyskawica jak Uplink a Defcon. Twórcy walki wzorowali się przykładowo na takich tytułach jak Theme Botanik oraz Dwarf Fortress. Sympatyków gier Introversion tego warto zachęcić do, aby aktualnie teraz skorzystali spośród opcji pobierania walki. Inni natomiast mają prawo podjąć decyzję po wprowadzeniu się z recenzją „Prison Architect Download„.

Pierwszym etapem walki jest projektowanie więzienia, które w przyszłości stanie się można rozbudowywać. Gdyby chcesz się orzec w opcji mistrzowskiego stratega, Prison Architect Pobierz i zainstaluj na komputerze. Gdy budynek będzie ustalony, pojawią się w nim pierwsi więźniowie. Od tej godziny zadaniem gracza wcielającego się w funkcję naczelnika będzie polecenia więzieniem. Należy pomnieć o tym, iż wirtualni więźniowie posiadają takie same konieczności jak zwykli kadry i gracz powinna dbać o owo, aby zostały one w pełni zaspokojone. Gdy nie trudno się domyślić, więźniowie są zobligowani być karmieni a mieć zapewniony dostęp do pryszniców. Konieczne jest także stworzenie sieci elektrycznej i dbanie o bezpieczeństwo. Oczywiście, naczelnik więzienia nie jest w stanie samodzielnie wykonywać wszystkich zadań, dlatego do pomocy zatrudnia strażników. Prison Architekt to gra ekonomiczna, dlatego każdy więzień przynosi dochody, ale i wymaga poniesienia pewnych kosztów. Gracz musi zatem stale kontrolować budżet, aby wydatki więzienia nie były większe od uzyskiwanych przez niego dochodów.
W czasie przeprowadzenia testów Prison Architect Download większość z nas bardzo mocno wciągnęła się w rozgrywkę. Coś takiego nie zdarzyło nam się nigdy wcześniej, to wszystko z powodu ogromnej ilości możliwości jakie mamy, jako naczelnik więzienia. Zaczynam grę od wyboru wielkości, trybu finansowania, i innych czynników wpływających na późniejszą grę. Po znalezieniu się na mapie gry zaczynamy dosłownie nanosić kreski naszego projektu, który potem przemieni się w pełni funkcjonalne więzienie. Widok prowadzony jest z góry, a my musimy zająć się wszystkim po kolei, od zaprojektowania ścian, cel, po pokoje socjalne dla pracowników, ale to nie wszystko. Od Ciebie będzie jeszcze zależało ilu i jakich więźniów przyjmiesz, gdyż występuje podział na poziomy agresywności więźniów. Ponadto, zatrudniamy pracowników, psychologów, lekarzy, kucharzy, strażników, planujemy rozkład dnia dla więźniów! Możliwości są naprawdę przeolbrzymie, twórcy nie pozostawili nic samemu sobie. Będziecie mogli ustalić nawet kursy patroli strażniczych. Najlepsza zabawa jest w trybie, kiedy nasze finanse są ograniczone, zdobywamy wtedy granty z dofinansowaniem, musimy wypełniać zadania polegające na zagwarantowaniu więźniom odpowiednich standardów, oraz wybudowaniem odpowiedniej infrastruktury więziennej.
Zatem jest to świetna propozycja dla wszystkich, którzy myśleli kiedykolwiek o karierze architekta, Wasza wyobraźnia będzie mogła się wyszaleć, czeka Was projekt więzienia, instalacji elektrycznych, oraz całej roboty, która musi wykonać architekt. Z pomocą oczywiście przyjdą nam szczegółowe opisy opcji, więc nie macie się o co obawiać.

Prison Architect – trailer gry

Należałoby zwrócić uwagę na owo, że każda bohater literacki w grze posiada indywidualny charakter. Czy, że niektórzy więźniowie nie sprawiają średnich trudności, natomiast inni mogą być skłonni awantur do, na przestrzeni których może dojść do utraty autopsji przez któregoś spośród więźniów, a nawet dzięki strażnika.

Problemy mają prawo pojawić się przede wszystkim w owym czasie, kiedy gracz zaniedbuje potrzeby więźniów, albowiem mają oni dopiero gorszy nastrój, a w efekcie są bardziej skłonni bójki do wdawania się w. Strażnicy mogą nie być w stanie uporać się na własną rękę z opanowaniem średnich awantur. Więźniowie mają prawo wykonywać w pudłu różne zadania. Mogą pracy w kuchni, a także trenowania na siłowni. To dopiero co realizm gry widnieje jednym z najlepszych powodów, dla jakich warto pobrać rozrywkę. Oczywiście, w przypadku walki więziennej nie mogło zabraknąć prób ucieczek. To, czy skończą się one powodzeniem, zależy wyłącznie od chwili tego, czy kierownik więzienia (a dlatego gracz) dobrze zadbał o bezpieczeństwo. Demiurga gry przewidzieli dodatkowo możliwość tworzenia dzięki więźniów gangów, alias grup, których nie brakuje w prawdziwych zakładach karnych.

Gracze ocenili grę nader pozytywnie. Wiele ludzi zwróciło uwagę na to, że wbrew pozorom nie należy ona najłatwiejszych do, co z pewnością stanowią dokładną zaletę, ponieważ należy się trochę natrudzić, osiągnąć sukces żeby. Jak popularnie się domyślić, biorąc pod uwagę na charakter walki, twórcy przewidzieli opuszczania wiekowe. Prison Architect to gra skierowana dla osób, które 16 rok życia ukończyły. Ani chybi, iż pomimo tego opuszczania młodsi gracze mają starali się odkryć sposób, aby poddać próbie Prison Architect. Acz do skorzystania spośród opcji Prison Architect download zachęcamy tychże, którzy osiągnęli już odpowiedni wiek. Wymagania sprzętowe nie są zbyt duże, dlatego na większości komputerów gra powinna działać bez żadnych problemów.


Pobierz Prison Architect Torrent Chomikuj, Free Download Prison Architect Crack Pebx, Darkwarez Prison Architect Free Download, Skidrow Prison Architect, 3DM, Prison Architect crack, Prison Architect pobierz, cracked, demo, do pobrania, exsite, klucz, Origin, pebx, pelna wersja, pre order, prophet, reloade, Prison Architect pobierz grę, Neighbor ściągnij, Prison Architect skąd pobrać, Reloaded, repack, Steam, Torrent, Prison Architect chomikuj, Prison Architect crack, Prison Architect downloaden, Prison Architect full version download, Prison Architect gdzie pobrać, gra do pobrania, iso, Prison Architect jak pobrać, Prison Architect key, keygen, klucz, Prison Architect pełna wersja download, Prison Architect pełna wersja gry do pobrania, Prison Architect pobieranie, pobierz crack

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRust
Następny artykułPlayerUnknown’s Battlegrounds
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.