Rust

Rust

Pobierz gręRust to sandboxowa rozrywka z elementami survivalu powołana do autopsji przez autorów spośród niezależnego studia Facepunch. Czerpie garściami spośród takich tytułów jak: Minecrafta, DayZ oraz S. T. A. L. K. E. R. Gracz ma tylko jedno zadanie – musi przetrwać w bardzo nieprzyjaznych warunkach, w świecie, gdzie w każdym miejscu czyha na niego śmiertelna pułapka. Tytuł jest idealną opcją dla graczy o mocnych nerwach, którzy uwielbiają gry survivalowe. Wciel się w postać głównego bohatera i walcz o przetrwanie. Pobierz Rust Download i nie daj się przeciwnikom! W Rust gracz musi przetrwać w dziczy, a może to zrobić jedynie dzięki umacnianiu swojej pozycji, zbierając materiały lub je kradnąc. Grę rozpoczyna się z poziomu losowego: gracz zostaje odesłany w losowo wybrane miejsce świata wyposażony jedynie w kawałek skały i kilka bandaży. Bohater będzie tworzył własną rzeczywistość i przystępował do klanów z innymi graczami. Postać znajduje się w surowym środowisku w otwartym świecie. Już na początku zagrożeniem są nie tylko głód i niska temperatura, ale również wilki i niedźwiedzie. Niebezpieczeństwo stanowią także inni gracze oraz postacie niezależne, które mają tylko jeden cel – unicestwić zagrożenie. Śmiercionośne łuki i broń biała to tylko część zagrożeń które czekają na gracza w trakcie rozgrywki.

Najpierw bohater musi zatroszczyć się o odpowiednie azyl. Dzięki kamieniowi jest dozwolone pozyskać niezbędne drzewo, które posłuży aż do zbudowania domu a rozpalenia w poprzednio ogniska. Aby dochować się, gracz musi przygotować narzędzia, budować infrastruktury i zespoły spośród innymi graczami. Powinna również zbierać produkty takie jak drzewo i kamienie. Aż do wykonania niektórych sprzętów będzie musiał doznać powodzenia w najodleglejsze partie świata, niejednokrotnie ryzykując swoje życie albo narażając się na napad, żeby zdobyć składniki do przygotowania broni. Poniektóre jednak rzeczy nie mogą być wykonane ręcznie, tylko osiągnięte w pocie czoła. Survival to Twe drugie imię? Potrafisz świetnie odnaleźć się w każdej sprawy? W takim razie z pewnością absolutnie sobie dasz wskazówkę w tej walce. Pełna wersja Rust pobierz, buduj szałasy i narzędzia a współpracuj z odmiennymi graczami, aby zakwestionować silniejszym grupom.

Rust – trailer gry

Chęć należy zaspokoić polując na żyjące w krainie zwierzęta. Gdy spadnie temperatura należy zadbać o odpowiednią odzież i ognisko, w którego cieple będzie można się ogrzać. W przypadku ran powstałych po nieporozumieniach z przeciwnikami, chojrak będzie potrzebować bandaży, zatamować krwotok i opatrzyć rany żeby.

Wszystkie początki survivalu zostały dlatego zachowane. Autorzy zadbali o dostępność trybu kooperacyjnego: można biec rozgrywkę w pojedynkę, aliści największa zabawa wykorzystuje zupełnie innego rozmiaru kiedy gracze penetrują w tryb równorzędności i jednoczą się w klany. W trybie multiplayer spotykają się dziesiątki graczy, a każdy posiada swoje własne obiekty, motywy i badania.

Grę akcji pokazuje pełna swoboda czynienia, gdzie nie posiada narzuconych żadnych rodzajów zachowań. Nie widnieje istotne, czy chojrak postanowi walczyć azali współpracować z odmiennymi, gdyż będzie owo zawsze jego dobrowolny wybór. Gracz być może zabić swojego towarzysza i przejąć jego wyposażenie. Ci jacy zamiast walki wybiorą współpracę mogą połączyć siły i co do jednego z innymi przyrządzić osadę i akumulować zasoby. Stworzone przez to miasto można zagrodzić i obwarować bogatego rodzaju pułapkami i alarmami, a także opatrzyć różnego rodzaju tabliczkami ostrzegawczymi, czy po prostu wyróżnić swoich mieszkańców jednolitymi strojami. Jak widać opcji jest naprawdę wiele i każda stanowi świadomy wybór każdego z graczy. Do pobrania Rust Download i podążaj swoją indywidualną ścieżką, czy to samotnie w grupie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułThe Elder Scrolls V Skyrim
Następny artykułPrison Architect
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.