Slender The Arrival

Slender The Arrival

Pobierz gręCzy myślałeś kiedyś o przeżyciu wspaniałej przygody z gatunku horrorów? Wielu myśli, że to niemożliwe, a horror to jedynie film, jednak już teraz każdy ma szansę rozegrać własną wycieczkę! Nie wahaj się i pobierz Slender The Arrival Download, gdzie zagadki czekają na wszystkim kroku, a Twoja osoba musisz oglądać się, by nie trafić na tytułowego upiora! Rozrywka na PC Slender The Arrival widnieje owocem współpracy szkoła główna Marka Hadleya co do jednego z Blue Isle Studios i od chwili samej premiery podbiła serca graczy na całej planecie. Należy ona aż do kategorii gier survival-horror, a sam gracz musi odnaleźć okolica manuskryptu, bądź podobnie wchodzić w różnorodne interakcje z przedmiotami, a jednocześnie baczyć, by przed dopełnianiem wszystkich zadań nie dopadł do poruszony w tytule Slender bez twarzy. Slender The Arrival widnieje kontynuacją słynnej partie Slender: The Eight Pages.
Gra owo inaczej horror, w którym przygodę doznaje tylko jedna figura. Musi ona głównie poznać przerażającą opowieść, a także uciekać nim czyhającym Slenderem. Czyn rozgrywa się w mrocznych lasach, i sama tytułowa brzydactwo jest znana lecz i graczom. Slender Man to historia znakomita od wielu lat. Awantura o nim albowiem miała swój arche w pierwszych czasach XXI wieku. Widnieje to nienaturalnie duży potwór, który nie posiada twarzy, i przy okazji – widnieje przyodziany w nadający mu jeszcze coraz to znacznie wiekszej mroczności garnitur.
Już sam zainteresowany musi iść po okolicy a odkrywać kolejne zagadki, jednak na przeszkodzie stoi Slender, jaki nie chce pozwolić do poznania prawdy. Jest on bowiem cały czas za swoją ofiarą i nieustannie skraca do niej dystans, śledząc ją od samego początku gry. Sam początek jest spokojny, jednak wraz z upływem grania tempo oraz strach dają o sobie znak osobie grającej. Warto wiedzieć, iż gracz nie posiada jakichkolwiek przedmiotów, którymi mógłby się bronić – w części Slender The Arrival na próżno szukać broni, bowiem jedyną rzeczą, jaką ma ze sobą ofiara jest mała, prosta latarka. Warto pamiętać, by podczas gry unikać kontaktu wzrokowego z potworem, bowiem samo spojrzenie mu w oczy może być poważnym zagrożeniem.
W drugiej części Slendera znajdują się różne poziomy, dzięki którym można dobrać do własnych preferencji odpowiedni. Obecnie Slender The Arrival jest grą, która wciąż podbija serca coraz to nowszych graczy-amatorów. Całą grę obserwuje się z perspektywy osoby pierwszej, w związku z czym jeszcze bardziej można wcielić się w ofiarę, a tym samym intensywniej poczuć przerażający wzrok potwora na własnym karku.

Slender The Arrival – trailer gry

Jeśli jesteś zainteresowany, Slender The Arrival Download pobierz już teraz na komputer PC za pomocą powszechnego już internetu i jego słynnych mocy.

Gra jest tym bardziej ciekawa, bowiem nie posiada ona jakichkolwiek pomocy w postaci mapek, kompasu, bądź strzałek pomagających odszukać wskazówek, bądź drogi. Druga część Slendera jest bardzo czasochłonna, to nie gra na chwilę, a nawet na kilka godzin. Wielu graczy chwali sobie grafikę, która odwzorowuje nawet najmniejszy detal i właśnie z jej pomocą gra wyróżnia się na tle wielu innych. Również i bez zarzutu pozostaje udźwiękowienie, mające znaczny wpływ na klimat.

Grę pobierz już dziś, nie czekaj na kolejne zachęty od znajomych – sam przekonaj się, jak Slender The Arrival Download wpływa na zachowanie oraz uczucia każdego, kto choć raz spróbował oszukać mrocznego Slendermana. Nie jest to proste, jednak warto podjąć się tego zadania! Slender: The Arrival to gra powstala na fali popularności Slender: The Eight Pages. Za jej stworzenie odpowiadają ci sami ludzie, co za oryginał. Na czym polega różność? Przede wszystkim ta rozrywka nie jest gratisowa, a mamy po tej stronie do czynienia z komercyjną wersją survival horroru. Po drugie – oprócz konieczności uzyskania rozrzuconych po mrocznym terenie kartek jesteśmy zobligowani także używać odkrywających się tu i ówdzie sprzętów oraz bacznie akcentować na napisy a malunki na ścianach. W stosunku do pojawia się tu linia fabularna oryginału, jednak clou zabawy pozostaje bez zmian – powinno się unikać ponurego demona z długimi rękoma.
Slender: The Arrival nie jest platforma obywatelska polsku, więc doda się znajomość angielskiego do rozgrywki. Gameplay powinien dostarczyć nieco godzin mrocznej zabawy. Niestety, producent nie zdecydował się na udostępnienie wersji demonstracyjnej, pozwalającej przetestować tej produkcję przed zakupem. Można jednak odkryć na naszych częściach The Eight Pages, pozwalających na bezpłatne poznanie klimatu walki, zaś ten godność obejrzeć na filmikach w sieci.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGrand Theft Auto Vice City
Następny artykułAnno 2205
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.