Spintires

Spintires

Pobierz gręBardzo dobry symulator ciężarówek, platforma obywatelska bardzo trudnych obszarach Spintires Download – Pobierzesz za darmo w pełnej wersji, co do jednego z steam co umożliwi Ci granie online z odmiennymi graczami. Mapy platforma obywatelska jakich się poruszamy to tereny Rosji, bardzo trudne aż do pokonania bezdroża a lasy. Naszym obowiązkiem jest dostawa produktu z jednego artykułu do drugiego. Wysokim utrudnieniem jest zablokowany środek mapy, otóż nie wiemy co nas tam wyczekuje. Karierę kierowcy rozpoczniemy w latach 80-tych w byłym Związku Radzieckim, do naszej dyspozycji będą przynależeć różne typy ciężarówek, klasyczny Ziła 130 jak i Urala 4320, a także proste narzędzia do nawigacji. Realizując za dania po drodze odkrywamy części mapy, stacje paliw czy też inne tartaki oraz garaże z pojazdami. Dostaniemy również dostęp do nowych modeli ciężarówek, które można modyfikować, instalując różne usprawnienia.

SpinTires Download to gra stworzona na zbudowanym od podstaw autorskim silniku graficznym VeeEngine. Dzięki temu wielką zaletą gry jest realistyczna grafika, uzyskiwana także na słabszych komputerach, jak i również świetna fizyka. Postawiono na wysoki realizm, będziemy musieli tankować naszą ciężarówkę, a nasz błąd może spowodować zakopanie się w bagnie, czy też duże uszkodzenie wozu.

Spintires – trailer gry

Rozbudowana wersja realistycznego symulatora ciężarówek terenowych Spintires, oferująca m. in. nową mapę i pojazdy oraz ulepszoną grafikę i fizykę. Podczas gdy oryginał powstał w brytyjskim studiu Oovee, za stworzenie Spintires: MudRunner odpowiada zespół Saber Interactive, a stroną wydawniczą zajęła się firma Focus Home Interactive. Ponadto tytuł ukazał się nie tylko na PC, lecz także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Gracze ponownie wcielają się w kierowców rosyjskich ciężarówek i różnego rodzaju pojazdów terenowych, dzięki którym przemierzają rozległe połacie Syberii, nawigując jedynie przy pomocy mapy i kompasu. Do naszej dyspozycji oddano 19 różnorodnych maszyn (w tym 13 nowych), które możemy modyfikować.

Z dodatkowych elementów wyposażenia warto wymienić chociażby chwytaki do drewna czy wyciągarki, za pomocą których można wyciągnąć siebie lub innych z błota. Oprócz pięciu otwartych map dostępnych w oryginale w Spintires: MudRunner na PC Windows pojawia się dodatkowy teren, równie urozmaicony co pozostałe. Poza swobodną eksploracją gra oferuje szereg zadań do wykonania, jak np. zebranie drewna i dostarczenie go na czas. Co ciekawe teren, po którym się przemieszczamy, ulega deformacji w czasie rzeczywistym, przez co stosunkowo łatwo jest zakopać się w błocie lub stoczyć z urwiska.


Pobierz Spintires Torrent Chomikuj, Free Download Spintires Crack Pebx, Darkwarez Spintires Free Download, Skidrow Spintires, 3DM, Spintires crack, Spintires pobierz, cracked, demo, do pobrania, exsite, klucz, Origin, pebx, pelna wersja, pre order, prophet, reloade, Spintires pobierz grę, Neighbor ściągnij, Spintires skąd pobrać, Reloaded, repack, Steam, Torrent, Spintires chomikuj, Spintires crack, Spintires downloaden, Spintires full version download, Spintires gdzie pobrać, gra do pobrania, iso, Spintires jak pobrać, Spintires key, keygen, klucz, Spintires pełna wersja download, Spintires pełna wersja gry do pobrania, Spintires pobieranie, pobierz crack

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStar Wars Battlefront II
Następny artykułSoma
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.