Star Wars: Battlefront

Star Wars Battlefront

Pobierz gręRok 2015 bez wątpienia był wspaniały dla wszystkich miłośników Gwiezdnych Wojen. W kinach ukazało się „Przebudzenie Mocy”, kolejny tytuł należący do legendarnej sagi. Film zdobył spore uznanie wśród fanów, zaś popchnięcie całej fabuły do przodu to ogromna dobry interes – tym bardziej, iż oficjalnie zapowiedziano aktualnie powstanie kolejnych partie. Niezwykłe nowości dla fanów tej serii nie kończą jednak na ekranach kin się. W listopadzie 2015 ukazała się także doskonała rozrywka Star Wars: Battlefront. Gracze mogą w niej wcielić się w legendarne kreacyj z tego kosmos i ruszyć aż do boju z odmiennymi ludźmi z całkowitego świata. Już aktualnie można wpisać w dowolnej wyszukiwarce netowej hasło takie gdy „Star Wars: Battlefront download” i odkryć stronę oferującą rozrywkę do pobrania. Ano warto, bowiem widnieje to bez wątpienia jakiś z najciekawszych title, jakie ujrzały blask dzienne w r. 2015!
Strzelanki w świecie Star Wars przeznaczone dla mnóstwa graczy nie istnieją żadną nowością – na przestrzeni lat okazało się wiele takich tytułów. Star Wars: Battlefront jest najpóźniejszą odsłoną, która rozpoczyna do tej partii mnóstwo nowości a dodatkowych emocji. W tej sytuacji za stworzenie walki odpowiadało słynne atelier Digital Illusions CE, które znane widnieje przede wszystkim z partii Battlefield. Fani owego tytułu wiedzą, iż po tych twórcach zawsze można czekać naprawdę wciągającej, całej emocji rozgrywki. Star Wars: Battlefront owo gra, z jaką każdy przeżyje niezatarte przygody – nie trzeba być hobbystą uniwersum Star Wars, aby docenić wszelkie jej niesamowite korzyści.

Star Wars: Battlefront – trailer gry

Wpisując w fakultatywnej wyszukiwarce internetowej hasło takie jak „Star Wars: Battlefront download” można bez problemu pobrać grę w wersji na komputery osobiste. Tytuł ukazał się rzecz jasna także na najważniejsze konsole, ale wersje te nie różnią się od siebie w żaden znaczący sposób.

Jedynym mankamentem dla użytkowników komputerów jest fakt, że w przeznaczonej dla nich wersji nie jest dostępny tryb split – screen. Pomijając ten fakt, wersje na PC i konsole są praktycznie identyczne. Star Wars: Battlefront jest grą osadzoną w świecie słynnej sagi filmowej. Nie należy jednak oczekiwać tu szczególnie rozbudowanej fabuły czy wnikania w całą historię opowiedzianą w filmach. Tytuł skupia się przede wszystkim na rozgrywce dla wielu graczy i na mechanice z tym związanej. Niemniej jednak sam fakt, że jest on osadzony w całym tym uniwersum stanowi dla fanów niemałą gratkę. Występują tutaj najbardziej znani bohaterowie z filmów, tacy jak Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader Boba Fett i wiele innych. Oczywiście, gracze otrzymują szeroki wybór broni i machin wojennych pojawiających się w filmach.
Rozgrywka dla wielu graczy jest tutaj bardzo rozbudowana. Jednocześnie może w niej brać udział nawet 40 ludzi, co czyni grę niezwykle intensywną. Gracze muszą wykazywać się zarówno indywidualnymi umiejętnościami i dobrą znajomością dostępnej w grze broni jak i zdolnością do współpracy. W grze dostępne są liczne, bardzo zróżnicowane mapy przedstawiające lokacje znane z filmów.

Bardzo ważny jest niezwykle szeroki wybór broni. Gracze mogą walczyć zarówno za pomocą broni palnej i rzecz jasna toczyć pojedynki na miecze świetlne. Nie brakuje potężnych AT – AT i statków powietrznych. Tytuł zawiera kilka różnych trybów gry, które stawiają przed graczami odmienne zadania. Wszystko to sprawia, że zabawa może tu trwać naprawdę długo. Jak najbardziej warto w takim razie poszukać nieco pod hasłami takimi jak Star Wars: Battlefront pobierz i samemu przekonać się, jak wiele niesamowitych rzeczy skrywa w sobie ten tytuł. Jest to bez wątpienia jedna z najlepszych gier akcji roku 2015.


Pobierz Star Wars: Battlefront Torrent Chomikuj, Free Download Star Wars: Battlefront Crack Pebx, Darkwarez Star Wars: Battlefront Free Download, Skidrow Star Wars: Battlefront, 3DM, Star Wars: Battlefront crack, Star Wars: Battlefront pobierz, cracked, demo, do pobrania, exsite, klucz, Origin, pebx, pelna wersja, pre order, prophet, reloade, Star Wars: Battlefront pobierz grę, Neighbor ściągnij, Star Wars: Battlefront skąd pobrać, Reloaded, repack, Steam, Torrent, Star Wars: Battlefront chomikuj, Star Wars: Battlefront crack, Star Wars: Battlefront downloaden, Star Wars: Battlefront full version download, Star Wars: Battlefront gdzie pobrać, gra do pobrania, iso, Star Wars: Battlefront jak pobrać, Star Wars: Battlefront key, keygen, klucz, Star Wars: Battlefront pełna wersja download, Star Wars: Battlefront pełna wersja gry do pobrania, Star Wars: Battlefront pobieranie, pobierz crack

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSteep: Road to the Olympics
Następny artykułStar Wars Battlefront II
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.