Stranded Deep

Stranded Deep

Pobierz gręDla każdego miłośnika symulacyjnych gier survivalowych powstał właśnie doskonały przedstawiciel tegoż gatunku. Gra pod frazą „Stranded Deep Download” to niezwykły świat z niezwykłymi przygodami. A do całej rozgrywki wprowadzono niezwykle dużo realistycznych elementów, które wpływają na postać, którą gramy. Po kolei.
Stranded Deep jest produkcją australijskiego zespołu Beam Team Games, który już od jakiegoś czasu pracował nad czysto survivalową pozycją, która toczyłaby się w maksymalnie realistycznych i naturalnych warunkach. Jakie jest fabularne tło gry? Otóż, jesteśmy jedynym ocalałym pasażerem samolotu. Samolot uległ katastrofie lotniczej gdzieś nad Pacyfikiem i jedna z wysp tegoż oceanu staje się od teraz naszym domem. Naszym zasadniczym założeniem jest dochować się i radzić sobie w różnych, niesprzyjających okolicznościach. Co jest po tej stronie niezwykle ważne, owo fakt, że nie wprowadzono żadnych szczegółów fantasy, jak mutanci, zombie czy jakiekolwiek pozaziemskie istoty. Wyłączne co może mnie zagrozić to znakomita nam dobrze charakter oraz my na własną rękę. Jeżeli więc istniejemy gotowi, żeby wziąć na muszkę się po prostu spośród czystą naturą owo ta produkcja widnieje do tego doskonałą okazją. Stranded Deep Skorzystaj by to orzec.

Stranded Deep – trailer gry

Gra została oparta na realnym planecie. Co to oznacza? Otóż, wprowadzony pozostał tryb dobowy, który powoduje, następowanie po sobie dnia i nocy. Nocą, na wyspie jest niezwykle zimno i z tym trzeba sobie poradzić. Dnie natomiast obfitują w bardzo wysokie temperatury prowadzące do wzrostu pragnienia oraz zmęczenia spowodowanego upałem. Do tego, na wyspie panują również zmieniające się warunki pogodowe, które od czasu do czasu skutkują również pojawieniem się sztormu na oceanie. Inne elementy ze świata naturalnego to fakt, że jedzenie się psuje, a nasz bohater odczuwa głód i pragnienie.
Jak zatem można sobie poradzić podczas pobytu na wyspie?

Otóż, głównym sposobem jest stałe i systematyczne eksplorowanie wyspy i pozyskiwanie, podczas ekspedycji, naturalnych zasobów. To może być pożywienie lub materiały do wykonywania różnorodnych konstrukcji czy budowli. Drugim źródłem materiałów i sprzętów, jest stałe eksplorowanie terenów podwodnych, które otaczają wyspę. Istnieją one źródłem nader ciekawych znalezisk a bardzo pomocnych programów. Tu jednak adnotacja. W ocenie pływają rekiny. Spotkanie spośród jednym z nich może zakończyć się dla gracza zgonem bohatera, dlatego na to również powinno się zwracać uwagę i na to należy baczyć. Wypływanie na podwodne poszukiwania w czasie sztormu, też nie widnieje najlepszym pomysłem, podobnie może doprowadzić naszą firmę do śmierci. Należy więc zwracać uwagę na wszystkie elementy otaczającego nas świata na przestrzeni podejmowania różnorodnych woli w czasie gry. Orzeknij to podczas własnej własnej rozgrywki w Stranded Deep download.

W jakie interakcje można wchodzić spośród otoczeniem? Znajdując na wyspie i podwodą różnorodne przedmioty jest dozwolone tworzyć z nich bardzo proste przybory, takie jak wędka czy na przykład oręż. Jednak, system umożliwia także tworzyć w wyższym stopniu skomplikowane konstrukcje, jakie ułatwiają funkcjonowanie na wyspie. Do tych skomplikowanych konstrukcji między innymi prosta chatka czy tratwa należy. Urozmaicenie gry rośnie na skutek proceduralnemu tworzeniu świata. Oznacza to, że wszystkie wyjście na górę i zejście pod spodem wodę to innowacyjne terytorium, za wszystkim razem jest różne, zmienione. Dzięki temu badanie wyspy cały czas wiąże się z niepewnością i zaskoczeniem. Połączenie jest prosty, minimalistyczny i intuicyjny. Gracz samodzielnie musi bawić decyzje dotyczące łączenia elementów i rozwiązywania problemów.


Pobierz Stranded Deep Torrent Chomikuj, Free Download Stranded Deep Crack Pebx, Darkwarez Stranded Deep Free Download, Skidrow Stranded Deep, 3DM, Stranded Deep crack, Stranded Deep pobierz, cracked, demo, do pobrania, exsite, klucz, Origin, pebx, pelna wersja, pre order, prophet, reloade, Stranded Deep pobierz grę, Neighbor ściągnij, Stranded Deep skąd pobrać, Reloaded, repack, Steam, Torrent, Stranded Deep chomikuj, Stranded Deep crack, Stranded Deep downloaden, Stranded Deep full version download, Stranded Deep gdzie pobrać, gra do pobrania, iso, Stranded Deep jak pobrać, Stranded Deep key, keygen, klucz, Stranded Deep pełna wersja download, Stranded Deep pełna wersja gry do pobrania, Stranded Deep pobieranie, pobierz crack

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSymulator Farmy 2015
Następny artykułSteep: Road to the Olympics
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.