Stronghold Crusader

Stronghold Crusader

Pobierz gręStronghold Crusader to rozrywka, która znana widnieje w Polsce pod title Twierdza Krzyżowiec. Stronghold Crusader jest walką będącą kontynuacją hitu wydanego kilkanaście latek wcześniej, dokładnie w roku 2001. Badania czasu rzeczywistego, wykonana przez team deweloperski studia FireFly, ów razem przenosi naszą firmę na Bliski Wschód. Rozrywka odbywa się na przestrzeni wypraw krzyżowych, widnieje więc niemałą uciechą nie tylko dla entuzjastów gier typu badania czasu rzeczywistego, aliści i dla miłośników historii. Dostępna widnieje tutaj: Stronghold Crusader Download. Kliknij, skorzystaj i przenieś się w czasy wypraw krzyżowych Gra Stronghold Crusader określana widnieje mianem symulatora twierdzy. To twierdzenie widnieje w pełni zgodne spośród rzeczywistością, gracz albowiem może od podstaw wybudować swoją twierdzę, zadbać o jej mieszkańców oraz o żołnierzy w niej mieszkających, zapewniając im żywność czy wodę. Zaspakajanie podstawowych konieczności mieszkańców, rekrutacja wojska, to jednak ale wręcz niewielka część zagadnień, jakie przed graczem stoją. Najważniejszymi zadaniami jest jednak asekuracja twierdzy i odpieranie ataków wrogich armii.

Stronghold Crusader – trailer gry

W grze zdołamy wybrać jedną spośród czterech kampanii, co bardzo ważne, mają prawo to być akcje prowadzone przez armia europejskie, jak i akcje prowadzone prowadzone dzięki wojowników arabskich, prowadzonych przez Salladyna. W zależności od z poprzednią częścia tej znakomitej walki, zauważyć można innowacyjne jednostki, między innymi konnych łuczników czy tez grenadierów. W walce nowością jest dodatkowo temat wody, i raczej jej deficytu, co komplikuje administracja twierdzą i całkiem często stawia nim nami nowe zagadnienia, woda bowiem widnieje podstawową potrzebą obywateli i należy ją zaspokoić w pierwszej kolejności.

Wartością gry jest lecz i doskonała grywalność, aliści bardzo wiele możliwości wyboru maszyn oblężniczych oraz defensywnych przepisów obrony. W walce istnieje ponad 25 jednostek bojowych, defensywne środki obrony a to między innymi bogaty wybór różnej grubości murów, dostępne istnieją również wilcze doły. Ciekawym defensywnym systemem obrony jest tez wrzący olej. Między maszyn oblężniczych potencjalnych do wybrania dzięki gracza, można odkryć tak interesujące a jednocześnie skuteczne machiny jak balisty twierdze, trebusze i mangonele. Dużą zaleta widnieje również edytor, jaki daje możliwość tworzenia własnych scenariuszy walki. Grac można na własną rękę, jednak nie widnieje to jedyna alternatywa. Istnieje także alternatywa gry w możliwości multiplayer. W walce może uczestniczyć aż do ośmiu graczy związanych siecią lokalną, albo po prostu siecią Net.

Gra określana widnieje jako jedna spośród najlepszych strategii owego rodzaju i powinno się się z ów zgodzić, zapewnia albowiem bardzo wiele dyspozycja gry i bez liku godzin ciekawej przyjemności. Warto pobrać tej grę i namówić się, jak oczekiwało życie przed laty, oraz zbudować a rozwijać własną twierdzę. Nie musisz dążyć tej fantastycznej walki. Kliknij Stronghold Crusader Pobierz i w kilka chwil miej ją na własnym komputerze. Sugerowane wymogi sprzętowe to mikroprocesor Pentium III pięćset Mhz, 128 MB pamięci Ram.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUndertale
Następny artykułSymulator Farmy 2015
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.