The Guild 3

gry do pobraniaThe Guild 3 to trzecia pełnoprawna odsłona zapoczątowanej w roku 2002 serii gry, która w umiejętny metoda połączyła elementy strategii gospodarczych, symulatorów życia oraz RPG-ów. Podobnie jak wszystkie poprzednie odsłony cyklu, tytuł powstał jeno z myślą o komputerach PC. Jednak w odróżnieniu od czasu poprzedniczek (oraz oficjalnych dodatków do nich), firmowanych przy użyciu JoWood Entertainment oraz obsadę 4Head Studios, nowy wydawca serii – firma Nordic Games – powierzył misja stworzenia gry zespołowi GolemLabs, znanemu wcześniej głównie przez cyklu geopolitycznych symulatorów SuperPower. Fabuła gry rozpoczyna się w roku 1400, inaczej w epoce późnego średniowiecza, kiedy kończy się jeden okres rozwoju świata natomiast zaczyna królować nowy mentalność. Podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, w The Guild 3 wcielamy się w rolę średniowiecznego mieszczanina, frapującego się głównie handlem natomiast polityką, a naszym obowiązkiem jest stworzenie silnej dynastii, która będzie w stanie przetrzymać nawet kilkaset lat natomiast zachodzące w Europie metamorfozy. Główną różnicę stanowi aczkolwiek fakt, że w trzeciej części cyklu nie wykryjemy klasycznej, zwartej kampanii fabularnej. Rozgrywka przybrała tu bo wymiar znacznie bardziej sandboksowy i zamiast trzymania się opowieści, zajmujemy się nieco realizacją luźno ze sobą powiązanych scenariuszy oraz obowiązków.

The Guild 3 nowości

The Guild 3 owo ekonomiczna strategia z czynnikami RPG rozgrywająca się w czasach późnego średniowiecza. Istnieje to już trzecia edycja tej serii tym łącznie wyprodukowana przez studio GolemLabs.
W The Guild 3 gracz wciela się w średniowiecznego mieszczanina zajmującego się handlem i polityką.

W trakcie zabawy komponujemy swoistą rodzinną dynastię, która może trwać nawet kilkaset lat. The Guild 3 oferuje dostęp do dwunastu rozbudowanych scenariuszy rozgrywających się na obszarze jednego ewentualnie kilku miast i ich okolic. Rozgrywka skupia się na budowaniu swojego interesu – handlowaniu i wytarzaniu przedmiotów oraz uczestniczeniu w żadnym razie… Jedną z głównych modyfikacyj, wprowadzonych w trzeciej odsłonie serii The Guild, znajduje się zwrot w stronę z większym natężeniem sandboksowej formuły rozgrywki. W zastępstwie zwartej linii fabularnej, w grze znajdziemy 12 zróżnicowanych scenariuszy, rozgrywających się na terytorium kilku miast oraz ich okolic. Naturalną konsekwencją owej sandboksowości jest także ciśnienie, jaki położono na sztuczną inteligencję komputerowych NPC-ów. Na gry opracowano zaawansowany system rządzący zachowaniami postaci niezależnych potrzeby, który pozwala im przeglądać rzeczywistość i w godziwy sposób na nią odpowiadać. Model ów oparty puścił na sześciu przeciwstawnych sankcjach, a większość napotkanych jaźni stanowić może mieszankę rozmaitych wyznawanych wartości. Odrębne budynki sztucznej inteligencji w potyczce otrzymały nie tylko pojedyncze jaźni, ale także rodziny, gildie czy miasta, a przeprowadzane przez nich wzorce postępowań ulegają zmianie na skutek odstawień gracza oraz innych zachodzących w świecie gry zdarzeń. Jednocześnie stosunek bohatera aż do poszczególnych postaci czy zespołów społecznych w istotny podejście wpływa na sam proces rozgrywki.
Jeśli więc uwielbiasz otwarte, sandboksowe gry tudzież jednocześnie pasjonujesz się opowieścią średniowieczną, to koniecznie pobierze grę The Guild 3 Download. Przekonasz się, jak dużo możesz zrobić, wcielając się w rolę nawet w żadnym wypadku istotnych postaci. Mechanika bitwy, pozwala nam na podchodzenie różnych decyzji. Wbrew płaszczykom, mają one ogromny prestiż na naszą przyszłość. O ile na przykład zdecydujemy się piastować rolę magnata, może się okazać, że po wielu pewnych niefortunnych wydarzeniach, nasza kariera szybko się zakończy i wylądujemy w pudłu. Podczas prowadzenia rozgrywki, polską rolą będzie również modelowanie rodzinnej dynastii i jej ustawiczny rozwój. Może z powodu naszym decyzjom, będziemy sprostali stać się protoplastami wielkiego rodu, który przetrwa mroki średniowiecza? Jeśli lubisz symulacje terminu rzeczywistego z odniesieniem aż do czasów średniowiecza, to obowiązkowo pobierz The Guild 3 download. W tej niecodziennej grze, możesz dokonać łącznie, na co tylko dzierżysz ochotę. A jeśli tej niecodzienną, otwartą fabułę przyprawimy ciekawą i interesującą grafiką z mnóstwem tekstur, owo otrzymamy doskonałą grę, która na pewno zaciągnie nas na długie godziny przed ekran komputera.


The Guild 3 do pobrania, download The Guild 3 pełna wersja pc, The Guild 3, The Guild 3 chomikuj, The Guild 3 crack, The Guild 3 crack do pobrania, The Guild 3 demo do pobrania, pobierz The Guild 3, The Guild 3, The Guild 3 demo gry, The Guild 3 demo pc, The Guild 3 download pc, The Guild 3 download za darmo, The Guild 3 działająca wersja, The Guild 3 gra do pobrania, The Guild 3 gra za darmo, The Guild 3 pełna wersja gry na pc, The Guild 3 pobierz, The Guild 3 pobierz za darmo, The Guild 3 reloaded, The Guild 3 ściągnij, The Guild 3 ściągnij na pc, The Guild 3 skąd pobrać, The Guild 3 skidrow, The Guild 3 torrent, The Guild 3 utorrent, The Guild 3 za darmo pc, skąd pobrać The Guild 3 pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułH1Z1
Następny artykułSpellForce 3
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.