Trine 2

Trine 2

Pobierz gręTrine 2 jest bardzo udaną kontynuacją popularnej gry platformowej. Przygotowany przez znane z serii Shadowgrounds studio Frozenbyte tytuł, łączy w sobie również elementy logiczne i zręcznościowe. Produkcja osadzona jest w baśniowym świecie fantasy i pozwala graczowi wcielić się w trójkę bohaterów, czyli maga, rycerza oraz złodziejkę. Celem gry jest pokonywanie kolejnych etapów, pełnych zagadek, pułapek i wyzwań zręcznościowych. Znani z poprzedniej odsłony cyklu bohaterowie, czyli rycerz Pontius, mag Amadeusz i złodziejka Zoya, ponownie krzyżują swoje losy i stają po jednej stronie. Tajemniczy artefakt o nazwie Trine sprawia, że trójka głównych bohaterów trafia do baśniowej krainy, która zdominowana jest przez wrogie gobliny. Wskazówką dla działań bohaterów są imiona Rosabel i Isabel, których historia może być poznana dopiero po pokonaniu kolejnych niebezpieczeństw. Jeżeli chcesz wcielić się w trójkę niezwykłych bohaterów, pobierz Trine 2 Download i sprawdź, jak ich indywidualne umiejętności przydają się w odmiennych sytuacjach. Podobnie jak w poprzedniej części, unikalne zdolności postaci są niezbędne do ukończenia Trine 2, dlatego twórcy tytułu dodali bohaterom kilka nowych możliwości i ruchów. Wojownik walczy przede wszystkim w zwarciu i blokuje ciosy wrogów przy pomocy tarczy, jednocześnie zadając duże obrażenia. Złodziejka jest najbardziej zwinną z wszystkich postaci i potrafi szybować przy pomocy liny z hakiem. ale wyposażona jest także w łuk. Mag natomiast jest teoretycznie najsłabszym z herosów, ale dysponuje możliwością przesuwania i materializowania przedmiotów. Podczas zabawy gracz może swobodnie przełączać się pomiędzy wybranymi bohaterami.

Trine 2 – trailer gry

Cechą charakterystyczną gry jest osadzenie w dwóch wymiarach. Na graczy czekają elementy zręcznościowe, które wymagają skakania po platformach oraz walki, a także zagadki logiczne, polegające na rozwiązywaniu łamigłówek o różnym stopniu trudności.

Zabawa jest dodatkowo urozmaicona obecnością bogatych przydatnych przedmiotów. Gdyby chcesz odkrywać skarby, pełna wersja Trine 2 pobierz a zbieraj kule a butelki zwiększające ilość doświadczenia. Wśród aktualności obecnych w produkowaniu, wyróżnia się alternatywa gry wieloosobowej. W poprzedniej części partii była ona realna jedynie przy 1 komputerze.

Obecnie gracze mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie dzięki internetu. Jeżeli pragniesz bawić się razem spośród innymi, pobierz Trine 2 Download i dołącz do nową prowadzonej już rozgrywki lub rozpocznij. Blisko, że gra wypowiedziana jest na tematyce dwuwymiarowej, grafika produkowaniu jest przygotowana pozostała w pełnym trójwymiarze. Oprawa wizualna utrzymana jest w przejrzystej kolorystyce, a także dysponuje niezwykle baśniową atmosferę. W porównaniu do pierwszej partie, w Trine dwa obecnych jest daleko więcej lokacji, i animacja bohaterów pokazuje się znacznie wyższą płynnością. Zarówno kreacyj, jak i wszystkie tworzywa oraz inne początki obecne w walce, zwracają natychmiastową atencję ogromną różnorodnością a dbałością o detale oraz detale. Na pozytywny odbiór walki wpływa również niezwykle dopracowana, piękna ścieżka dźwiękowa. Podobnie jak strona wizualna, soundtrack Trine 2 również osadzony jest w baśniowych klimatach fantasy.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDemons Age
Następny artykułNeed for Speed Most Wanted
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.