Undertale

Undertale

Pobierz gręUndertale to bardzo oryginalna produkcja z gatunku cRPG. Jej staromodna, oldschoolowa oprawa sprawia w dzisiejszych czasach dosyć „egzotyczne wrażenie” i przywołuje wspomnienia o grach które były tworzone na komputery ośmiobitowe oraz pierwowzory współczesnych konsol, czyli pierwsze Nintendo. Fabuła gry pc Undertale koncentruje się na niesamowitej komitywie małej dziewczynki i potwora. Na dzień dobry może być podobnym to cokolwiek historię spośród kultowego filmu ET, acz zapewniam, iż produkcja ów z ET ma cokolwiek wspólnego. Kuriozalnym pomysłem w grze widnieje wprowadzenie aż do systemu wojny oryginalnych możliwości, dzięki jakim możemy uwikłać się w debatę z konkurentem i na krzyż odpowiednie jej poprowadzenie posiadamy możliwość zmiany jego szkodliwego nastawienia aż do nas. Rozrywka ta bez ogródek nawiązuje aż do popularnej sagi na Nintendo Earthbound, jaka w Japonii znana widnieje jako Mother. Twórcą walki jest Toby Fox.

Czyn gry rozgrywa się w świecie fantastyka i nawiązuje do czasu, w jakim ludzie a potwory co do jednego sprawowały panowanie na Gleby, koegzystując w pokoju. Ani chybi jak owo często odwiedza w dziejach świata, bukolika nie stanie trwać nadmiernie długo a wkrótce między dwoma rasami wybuchł kampania, który uczestniczył wyjątkowo barbarzyński i trwał bardzo czasochłonnie. W końcu acz, po długich latach wojny zbrojnej a krwawych zmagań z potworami, ludziom odwaliło się odnieść zwycięstwo i dzięki zastosowaniu czarodziejskiego uroku strącili oni potwory do podziemia.
Fabuła gry rozpoczyna się w chwili, kiedy jest już dawno po wojnie, a opowieści o niej i siedzących w podziemiach potworach w postaci legend przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Właśnie wtedy poznajemy pewną dziewczynkę, która nie wierzy w krążące legendy i samotnie wyrusza na niebezpieczną górę Ebott, która kryje w sobie tak wielkie zagrożenie, że po wszystkich, którzy wybrali się by ją zobaczyć zaginął wszelki ślad.

Na nieszczęście dziewczynki, podczas jej podróży nagle zmieniają się warunki pogodowe i zaczyna padać deszcz. Wtedy ona szukając bezpiecznego schronienia natrafia na tajemniczą kryjówkę będącą dużym zagłębieniem w ziemi. Zainteresowana tym co zobaczyła schyla się by przyjrzeć się bliżej swojemu znalezisku. W jednej chwili jednak za przyczyną nieostrożnego ruchu, potyka się i niespodziewanie spada w dół. Przenieś się do niesamowitego świata Undertale Download.

Od tego momentu zaczyna się główna fabuła gry Undertale. Mechanika tej produkcji wygląda całkiem podobnie jak w innych grach z gatunku cRPG. Duży nacisk położony został na odkrywanie świata gry i wchodzenie w interakcje z innymi postaciami gry, dzięki którym możliwe jest zdobywanie kolejnych punktów doświadczenia, które pomagają zyskać nowe możliwości i wznosić się na kolejne poziomy rozwoju bohatera.
Podczas gry w Undertale, gracz może zachwycić się niezwykle ciekawą historią, a także utrzymywać się wciągnięty przy użyciu interesujące zagadki, oraz skorzystać możliwości płynące z użycia pewnych ciekawostki w systemie walki. Przez wzgląd niemu gracz zyskuje większą swobodę w wyborze rodzaju walki, dysponuje również opcja uniknięcia bezpośredniego starcia, przez wzgląd odpowiedniemu poprowadzeniu rozmowy spośród przeciwnikiem, inaczej użycia wyśmienitego żartu, czy też komplementu natomiast zyskania sympatii przeciwnika. Przemijając walk, gracz pozbawia się szansy na zdobycie wartościowego doświadczenia, aczkolwiek często, przede wszystkim podczas najtrudniejszych walk, iż że dobrodziejstwo z kroków doświadczenia będzie niewspółmierny aż do poniesionych psot. Dzięki temu powiciu zwiększają się możliwości użytku taktyki przy użyciu gracza.

Znudziły Ci się już każde nowoczesne RPGi? Pobierz Undertale Download. Aczkolwiek o wojnie nie damy radę powiedzieć, iż zachwyca dama wspaniałą ryciną, gdyż layout gry zręcznie została dokonana w taki sposób, by sprawiała intuicja, że wywodzi się sprzed dwadzieścia lat, inaczej z całkiem innej epoki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWiedźmin 3: Dziki Gon
Następny artykułStronghold Crusader
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.