Vampyr

Vampyr

gry do pobraniaVampyr na PC Windows owe rozgrywające się w solidnym świecie mroczne RPG funkcjonowaniu, którego fabułę osadzono w Anglii początku XX stuleciu. Za stworzenie tytułu przykładne jest francuskie studio deweloperskie DONTNOD Entertainment, znane spośród takich gier, jak Remember Me epizodyczna przygodówka Life is Strange czy. Wydawcą gry na komputerach PC jest firma Focus Home Interactive zaś. Akcja gry przenosi naszej firmy w czasy, gdy w Europie szalała epidemia letalnej grypy zwanej hiszpanką, tudzież na ulicach Londynu panowały przemoc i strach. Wcielamy się w rolę niejakiego Jonathana E. Reida – cenionego chirurga wojskowego, kto powraca z frontu Tudzież wojny światowej z misją niesienia pomocy chorym osobom oraz znalezienia sposobu na powstrzymanie śmiertelnej epidemii.

Vampyr oficjalny trailer gry

Pewnego razu nasz protagonista budzi się w masowym grobie tudzież odkrywa, że stał się wampirem. Od tego czasu będzie się musiał zmagać nie tylko spośród samą zarazą, ale plus ze swą nową twarzą krwiopijcy oraz narastającą żądzą krwi, co prowadzi aż do konieczności podejmowania ciężkich zbiorów moralnych. To, kogo zabijemy, a kogo oszczędzimy, w istotny sposób może wywrzeć wpływ na bieg fabuły.


Odnośnie do mechaniki mamy do czynienia spośród dość typowym erpegiem działaniu. Podczas rozgrywki przemierzamy minorowe ulice Londynu, wykonując cykl zadań głównych oraz wspierających i rozmawiając z napotkanymi postaciami niezależnymi. Nierzadko aczkolwiek stajemy oko w gała ze śmiertelnym przeciwnikiem, w poniższym nowym, agresywnym gatunkiem wampirów, który pojawił się najprawdopodobniej na skutek mutacji wywołanych hiszpanką. Na naszej drodze stają również łowcy wampirów, inaczej członkowie starożytnej organizacji, ponownie powołanej do obrony ludzi w obliczu nowego zagrożenia. Walka z nimi dzieje się w czasie rzeczywistym, natomiast posługujemy się w niej zarówno gołymi rękami i improwizowaną bronią białą natomiast palną, jak i rozwijanymi podczas gry typowo wampirzymi umiejętnościami. Vampyr na papierze lansuje się na coś chociaż niesamowicie klimatycznego. Akcja wojny dzieje się od razu po pierwszej wojnie światowej, jak nasz główny bohater zawraca z frontu do Londynu. Okazuje się, że w mieście zapanowała epidemia hiszpanki, a nasz doktor dysponuje pewien mały problem – jet wampirem. Dontnod pragnie odciąć się w własnej historii od współczesnego wizerunku krwawego, przystojnego wampira natomiast wrócić do klasycznej ziemi tragicznej postaci, która jest świadoma przekleństwa, jakie na nią spłynęło i mimo że istnieje nieakceptowana przez ludzi – stara się żyć kiedy oni. W Vampyr można uznać, że lokalny bohater jest podwójnie katastrofalny, bo staje przed ciągłymi dylematami – leczyć osoby czy po prostu oddać się zachłanności krwi i polować na nich. Jest to połączone z mechaniką gry, której część opiera się na mądrym zarządzaniu zdrową populacją dzielnicy. Jako lekarz powinniśmy hołubić o to, by ludzie byli zdrowi, gdyż w tamtym czasie jakość ich krwi istnieje lepsza. Z drugiej strony, picie posoki pcha nas w głąb wampirzego mroku. A jak zignorujemy epidemię i nie będziemy nikomu pomagać, owo dzielnica po jakiś okresie zostanie stracona i ogarnięta chaosem nie do przyswojenia.

We fragmencie, który bazowałem okazję zobaczyć, dialogi dopięto w formie znanego z serii Mass Effect koła, a wyświetlane odpowiedzi nie przedstawiały pełnej treści wypowiedzi bohatera, ale i faktycznie dużo lepiej wypadały, jak zestawimy to z ów, co mamy chociażby w Fallout 4 (PS4). Nie licząc oczywistą kwestią, że nasze odpowiedzi będą miały doniosłość na kontakty z NPC-ami i tym, jak potoczą się pewne wątki, orzeźwiające wypada system dynamicznych interakcji, który ma także doniosłość na to, jak rozwiną się wybrane historie połączone z naszym bohaterem. Natomiast tutaj jako przykład dowiedziono nam rozmowę z równą osobą, której syn istnieje chory. Po zaproponowaniu mu leczenia, gość stanowczo zachował i zagroził nam obiciem gęby. W odpowiedzi wspólnik po prostu wyssał mu posoka. Skutki? Jednym z nich było to, że młody został bez ojca, tudzież kupiec, któremu groził uprzednio drab, nie musiał mu oddawać pieniędzy, więc umiał wyposażyć sklep w przewyższający ekwipunek. Ciekawe jest także to, że każdy impreza naszej postaci w ramach jej rozwoju charakteru i o ile postanowiliśmy od początku wykonywać jak typowy wampir, owe z tej ścieżki nie zejdziemy i czekać na nas będzie tylko poniżenie. Dziwne jest trochę owe, że gra będzie rozważać zmiany w świecie bitwy dopiero położymy się śnić za dna, by wrócić do aktywności nocnej.
Postępowanie gry dzieje się w toku I wojny światowej w jednym z krajów Europy. Żniwo na Starym Lądzie zbiera pandemia grypy zwanej potocznie „hiszpanką” (lata 1918-1919), zatem wracający po agresywnej służbie na froncie aż do rodzinnego miasta doktor kolejny raz ma ręce pełne funkcji. Ugryzienie jednego z pacjentów zmienia naszego bohatera w wampira i od tego momentu własny doktorek nie obejdzie się bez przechylenia co jeden czas toastu ze odkrywczej krwi.
Pod względem rozgrywki Vampyr ma być RPG-iem funkcjonowaniu, a gwóźdź programu owe moralne dylematy przed którymi stanie gracz. Doktor winna wybierać pomiędzy ludzką twarzą – każącą mu uczestniczyć potrzebującym, leczyć, pełnić swą powinność i walczyć spośród epidemią – a twarzą bestii, popychającą do zabójstw. Naturą, którą dopiero poznaje i jawiącą mu się chorobą, której również winna stawić czoła. Mamy skutkiem tego bohatera o podwójnej zakresu, a wybory przez naszej firmy dokonane – zapewne zwłaszcza dotyczące tego, kogo oszczędzimy, a z kogo sprawimy sobie krwistą ucztę – mają mieć naturalnie prestiż na wydarzenia. Te najbliższe i te w późniejszego przyszłości.
Dużą rolę wymowę w produkcji odegra tylko eksploracja otoczenia. W czasie zabawy odnajdziemy wiele użytecznych obiektów. Twórcy obiecują jednocześnie, że struktura wirtualnego świata będzie do stopnia otwarta pewnego. Bycie wampirem ma chociaż swoje wady. Staniemy zanim wyborem: czy zaakceptować swą nową naturę, atakując tudzież zabijając niewinne osoby, lub być wiernym przysiędze Hipokratesa, lecząc innych


Vampyr do pobrania, download Vampyr pełna wersja pc, Vampyr, Vampyr chomikuj, Vampyr crack, Vampyr crack do pobrania, Vampyr demo do pobrania, pobierz Vampyr, Vampyr, Vampyr demo gry, Vampyr demo pc, Vampyr download pc, Vampyr download za darmo, Vampyr działająca wersja, Vampyr gra do pobrania, Vampyr gra za darmo, Vampyr pełna wersja gry na pc, Vampyr pobierz, Vampyr pobierz za darmo, Vampyr reloaded, Vampyr ściągnij, Vampyr ściągnij na pc, Vampyr skąd pobrać, Vampyr skidrow, Vampyr torrent, Vampyr utorrent, Vampyr za darmo pc, skąd pobrać Vampyr pc

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDestiny 2
Następny artykułAssassin’s Creed: Origins
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.