Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3

Pobierz gręWiedźmin 3: Dziki Gon  Polska Edycja to zaprojektowana przy użyciu zespół CD Model RED gra cRPG. Ponownie dodajemy się w Geralta spośród Rivii, tylko tymże zupełnie akcja osadzona jest w kuli ziemskiej o wysokiej szkołowie. Autorzy gruntownie przebudowali mechanikę walki, zaoferowali nowy silnik natomiast położyli zdecydowanie przekraczający wpływ na pozycje poboczne.

Wiedźmin trzech: Dziki Gon Download Pełna Wersja (The Witcher 3: Wild Hunt) na pecety inne to 3 odsłona popularnej kolekcji gier RPG funkcjonowaniu opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Urząd wyprodukowało studio PŁYTA CD Projekt RED, inaczej zespół odpowiedzialny również za dwie leciwe części – Wiedźmina z 2007 roku kalendarzowego i Wiedźmina druga: Zabójcy Królów spośród 2011 roku. Dzieło w kategorii na PC-ty nie odbiega zawartością od konsolowych wydań, ale klienci „blaszaków” otrzymali nieco ważnych na dodatkowych platformach sprzętowych szczegółów. Przede ludziom mają prawo oni bawić się najwyższą możliwą jakością inscenizacji graficznej oraz animację na okresie 60 klatek na sekundę. Oczywiście, by być wyposażonym z tych każdych dobrodziejstw, niezbędny widnieje odpowiednio mocny blaszak. Innym elementem, którego nie zlokalizujemy na konsolach są modyfikacje. Studio CD Projekt RED udostępniło w sierpniu 2015 roku zainteresowanym osobom prawne narzędzia moderskie, umożliwiające m. in. dowolne ulepszanie obiektów, statystyk a nie tylko. Zaowocowało owo m. in. tymi modami.
Wiedźmin trzy: Dziki Gon owo trzecia część niezwykle renomowanej serii gier cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. W tej części apiać wcielamy się w postać wiedźmina Geralta. Cała rozgrywka kłamie się wokół wielowątkowej fabuły, między innymi sprawy poszukiwania utraconej ukochanej oraz inwazji Nilfgaardu na królestwa północy. Oprócz tego gracz stanie się musiał powstrzymać tytułowy Dziki Gon.

Najogromniejszą zaletą trzeciej partie serii jest obwoluta audio-wizualna, która stoi na bardzo dużym poziomie, a skutkiem tego wymaga dość dużego sprzętu. Co prawda posiadacze konsol nie są zobligowani się o owo martwić, ale owo posiadacze naprawdę głośnych komputerów będą zdołali doświadczyć, jak rozrywka wygląda w nader wysokiej rozdzielczości z włączonymi wszystkimi środkami i wspomagaczami graficznymi. Wracając do samej rozgrywki, twórcy walki zaserwowali nam nader różnorodne wyzwania. Na przestrzeni wykonywania poszczególnych zagadnień odwiedzimy bardzo zróżnicowane lokacje tj. jaskinie, prastare ruiny natomiast tętniące życiem wioski. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby na chwilę poniechać główny wątek fabularny i skupić się na zabawie, polowaniu i tym podobne.

Wirtualny świat istnieje ogromny i nadzwyczaj dynamiczny, dzięki po co możemy cieszyć się godzinami zabawy bez średniej wielkości ograniczeń. Jak gigantyczny jest świat? Teraz dotarcie z 1-ego końca mapy na drugi może zarezerwować nawet 40 minut. Konno! A kiedy wygląda system batalii? Przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników, zaś główny bohater posługuje się niemal setką animacji nowych. Damy radę przerywać atak w jego trakcje, działać uniki, blokować ciosy itp. Co więcej, w ciągu starć możemy posługiwać się otoczenie, przeszkody azaliż różne pułapki co sprawia, że wszelka walka jest ileś inna.

Wiedźmin 3 – trailer gry

W bitwie Wiedźmin 3: Dziki Gon Download Torrent na PC Windows ponownie zajmujemy się w znaczącego spośród wcześniejszych odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna przesuwa się naokoło kilku oddzielnych wątków. Wśród nich wykryło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta i inwazja Nilfgaardu na Królestwa Północy.

Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, namolny wiedźmina także w powieściach, jak i nieznany w podstawowej aczkolwiek w krótkim szczeblu w tamtej połówek serii. Całe te ważne zadania proponują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi a odpowiednio wyreżyserowanymi sekwencjami. Co dobre, zdołamy porzucić część wątków, powinien będzie jednak liczyć się z wychodzącymi spośród ostatniego faktu różnymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne widnieje również zatrzęsienie służby pobocznych, które w liczbie wystarczają na ponad sto godzin zabawy. Autorzy zadbali o dużą siłę wyzwań. W trakcie przygód będziemy eksplorowali m. in. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. Zapolujemy na potwory gwoli zysku oraz indywidualnych nagród. Pojawią się i zadania oparte na badaniach. Biała barwa Wilk może te zwrócić się walce w karcianego Gwinta, jaki jest oryginalną grą w technice.

Razem z tradycją serii, trzeci Wiedźmin na PC Windows oferuje dużą swobodę rozwoju postaci, i fabuła jest całkowicie rozgałęziona, tak aby dać możliwość graczom dokonywanie bogatych wyborów. Jednocześnie iluzoryczny świat jest w pełnym stopniu aktywny. Przykładowo, niektóre nasze akcje sprawią, że jedna przez wieśniaków osada znów się zaludni po usunięciu bandytów lub potworów. Gra posiada błękitna planeta o otwartej budowie, jaki stanowi czterdziestokrotnie bardziej wielki aniżeli aktualny w Wiedźminie 2. Nowy motor (REDengine 3) pozostał skonstruowany tak, ażeby cały czas ładował dane w otoczeniu, co mało pozwoliło odskoczyć ekranów wczytywania – sprawdzimy je w ciągu wycieczce do ważniejszych hubów lub niższych lokacji (Kaer Morhen, wyspy Skellige, Białość Sad i chałupa w Wyzimie). Obracanie się ułatwia możliwość jazdy na koniu i szybka wyjazd. Przy dobrym rumaku dotarcie z jakiegokolwiek końca mapy na następny ma coś koło tego 15 minut. Liczne zmiany popadły w trybie walki. Całkiem przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników. Geralt 96 animacji granych w starciach otrzymał, w ciągu kiedy w odmiennej stron uważał ich tylko 20. Gracze mogą wreszcie hamować atak w jego trakcie oraz ograniczać razy i robić uniki, nawet jeśli zabraknie im kondycji, aczkolwiek nie są one wtedy tak owocne. Inny sposób kamery pamięta o obrona czytelnej perspektywy w ciągu starć. Nie przywiodło gier z bossami (m. in. spośród lodowym gigantem), atoli nie są one tymże jednocześnie oskryptowane. Mocno przebudowano natomiast system znaków. Cały z pięciu istnieje kluczowy oraz fakultatywne sposoby działania. Na przykład, używając znaku Igni różnego modelu spośród ręki Geralta bucha ogień ciągły, i w sukcesie objawu Ydren wystawiona na ziemi pułapka lecz również spowalnia wszystkich pomieszkujących w niej nieprzyjaciół, ale dodatkowo powoduje im obrażenia. Podczas starć gramy w ogromnym stopniu otoczenie, np. możemy telekinetycznie uderzyć w centrum os, które zaatakują wrogów. Ale jeśli zwrócą się w polską stronę – spalimy je znakiem Igni. Poszerzanie zasobu nauki o przeciwnikach umożliwia poznanie ich niskich punktów. Niektóre pokonane monstra pozostawią po sobie niemożliwe do dostania w tamten rodzaj składniki będące do przepisów alchemicznych oraz sprawiania nowych obiektów. Pozwalają również Geraltowi na otwieranie swego drzewka mutacji, zapewniającego wstęp do drugich mocy. Gracze mogą też rozwijać umiejętności szermiercze i alchemii.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCastle Story
Następny artykułUndertale
GameSector
GameSector to strona poświęcona tematyce gier komputerowych, głównie gry PC ale także gry na konsole, gry na PS4, Xbox i wiele innych. Oczywiście poza publikacjami dotyczącymi gier PC znajdziesz na GameSector także poradniki, cheaty do gier a także akcesoria dla graczy ułatwiające profesjonalną rozgrywkę podczas gier multiplayer i nie tylko.